WANDAL – GRAFICIARZ W RĘKACH DZIELNICOWYCH

WANDAL – GRAFICIARZ W RĘKACH DZIELNICOWYCH

Dzielnicowi z wieluńskiej komendy , po informacjach od SOK, zatrzymali 32 – letniego mieszkańca województwa śląskiego, który w nocy z 23 na 24 lutego 2017 roku namalował graffiti na dwóch wagonach pociągu stojącego na stacji Wieluń – Dąbrowa. Wandalowi grozi kara ograniczenia wolności albo grzywny.

 

Kiedy 24 lutego 2017 roku ,po godzinie 7.00, dyżurny wieluńskiej komendy wysłał dzielnicowych w rejon zgłoszonej dewastacji policjanci mieli już pewne informacje od funkcjonariuszy SOK. Po godzinie 9.00 nu ulicy Kolejowej w Wieluniu pojawił się mężczyzna, który wydał się dzielnicowym podejrzany. Przechodził obok zaparkowanych pojazdów, chował się za żywopłot obserwując okolicę. Gdy w pewnym momencie podchodził do jednego z samochodów, kucnął i udawał, że chce zawiązać buta. Cały czas rozglądał się dookoła po czym szybkim krokiem podszedł do zaparkowanego vw golfa otworzył drzwi i chciał wsiąść do samochodu. Wówczas policjanci natychmiast zareagowali. Podejrzewany mężczyzna trzasnął drzwiami od samochodu i zaczął pieszo uciekać. Funkcjonariusze  po krótkim pościgu zatrzymali 32 – letniego mieszkańca województwa śląskiego jak się później okazało nocnego graficiarza. Sprawca wykroczenia przyznał się do pomalowania wagonów pociągu osobowego. W samochodzie zatrzymanego policjanci znaleźli 25 sztuk farb w sprayu, których używał do malowania graffiti. Grozi mu kara ograniczenia wolności albo grzywny. Sąd może również nałożyć na obwinionego obowiązek naprawienia szkody.

Previous NIETRZEŹWY ZATRZYMANY PO KOLIZJI
Next „NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE”

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

SMIERTELNIE POTRĄCIŁ MOTOCYKLISTĘ I UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU. PODEJRZEWANEGO ZATRZYMALI DZIELNICOWI

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 21 marca 2017 roku w miejscowości Szewce Owsiane. W wyniku potrącenia na miejscu zginął 19-letni motocyklista.

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY

Przez kilkanaście minut piotrkowscy policjanci reanimowali mężczyznę. Prowadzili masaż serca i sztuczne oddychanie do momentu przyjazdu pogotowia. 27 maja 2017 r  około godziny 18.15 dyżurny komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie

Łódź na Sygnale 0 Comments

OFEROWAŁ PODRÓBKĘ ZEGARKA WARTEGO 2,5 MLN ZŁOTYCH

Łódzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który oferował do sprzedaży zegarek jednej z renomowanych, szwajcarskich firm. Podróbkę oryginału wartego około 2,5 mln chciał sprzedać za 180 złotych. Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź