WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd. Kodeks karny za tego typu czyny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali sprawcę włamań i kradzieży pieniędzy i artykułów spożywczych. Do zdarzeń doszło na przestrzeni ostatniego miesiąca w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. W każdym przypadku sprawca wybijał szybę kamieniem i wchodził do punktu. Łupem sprawcy padały głownie artykuły spożywcze oraz pieniądze. Zebrany w sprawach materiał dowodowy, dokładana analiza prowadzonych spraw oraz znajomość środowiska przestępczego doprowadziły śledczych do 24-letniego piotrkowianina. 20 czerwca 2017 roku mężczyzna został zatrzymany w jednym z miejskich marketów. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Ma na swoim koncie 7 tego typu przestępstw. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous PRZEKAZANIE SYMBOLICZNEGO VOUCZERA NA RZECZ FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
Next KONFERENCJA „JAK ROZPOZNAĆ I PRZECIWDZIAŁAĆ CYBERZAGROŻENIOM”

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 4:30 na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości ulicy Wodnej w kierunku Widzewa.

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ GROZI KARA DO 10 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Łódzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na ulicy Narutowicza. Sprawcy ukradli piwo, a gdy ekspedientki chciały ich powstrzymać odpowiedzieli agresją. 12 marca 2017

Łódź na Sygnale 0 Comments

SKARB PAŃSTWA MÓGŁ STRACIĆ 16 MILIONÓW ZŁOTYCH

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością i Korupcją wspólnie z kutnowskim Urzędem Celno-Skarbowym ujawnili i zabezpieczyli ponad 34 tony tytoniu. Skarb Państwa mógł zostać narażony na uszczuplenie z tytułu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź