ZATRZYMANIE W ZWIĄZKU Z NIELEGALNĄ UPRAWĄ KONOPI
Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę w związku z nielegalną plantację konopi indyjskich w gminie Sulmierzyce. Łącznie zostały zabezpieczone 43 krzewy marihuany oraz 16 donic z sadzonkami. Z krzewów uzyskać można było około 1,3 kilograma gotowego narkotyku.
24 lipca 2017 roku pajęczańscy kryminalni , na jednej z posesji wyczuli unoszącą się woń konopi indyjskiej. Idąc tym tropem zlokalizowali ukrytą uprawę 43 krzaków marihuany oraz w domu 16 donic z sadzonkami. Wstępne badanie przeprowadzone na miejscu potwierdziło, że znalezione przez kryminalnych krzewy to odurzająca roślina. W związku z ujawnioną plantacją zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Sulmierzyce podejrzanego o nielegalną uprawę. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. W chwili zatrzymania miał ponad 3,3 promila w organizmie. Z zabezpieczonych przez policję 43 roślin oraz 16 sadzonek można było uzyskać około 1,3 kilograma gotowego narkotyku o czarnorynkowej wartości prawie 39 tysięcy złotych. Podejrzanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY
Przez kilkanaście minut piotrkowscy policjanci reanimowali mężczyznę. Prowadzili masaż serca i sztuczne oddychanie do momentu przyjazdu pogotowia. 27 maja 2017 r około godziny 18.15 dyżurny komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie
POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANYCH O NAPAD NA BANK
Wspólne działania kryminalnych z komendy wojewódzkiej, Opoczna i Rawy Mazowieckiej doprowadziły do wytypowania i zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o napad na bank. Łupem sprawców padło blisko 140 tysięcy złotych. Funkcjonariusze
TYMCZASOWY ARESZT DLA PIĘCIU PODEJRZANYCH
Policjanci z wieluńskiej komendy zatrzymali pięciu sprawców związanych z usiłowaniem rozboju oraz dokonaniem kradzieży rozbójniczej. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Za usiłowanie e rozboju grozi im kara do 12
