ZNISZCZYLI 6 AUT
Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 6 mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie pojazdów zaparkowanych przy ulicy Gałczyńskiego w Łodzi. Łącznie straty spowodowane ich działaniem oszacowano na ponad 3000 złotych.
9 kwietnia 2017 roku kilka minut po godzinie 1.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o grupie osób, która idąc ulicą Gałczyńskiego urywa lusterka w zaparkowanych samochodach. Natychmiast wysłano na miejsce patrol, który zauważył młodych mężczyzn odpowiadających opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Grupa w rozmowie z policjantami twierdziła, że odprowadzają znajomego do domu i nie maja nic wspólnego ze zniszczeniem pojazdów. Ponieważ funkcjonariusze nie mieli jednak wątpliwości, że mężczyźni ci mogą być odpowiedzialni za te zniszczenia, cała szóstka, tj. czterech 22-latków, jeden 23 i 20-latek, zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. Wszyscy byli nietrzeźwi. W organizmach mieli od 0,8 do ponad 1,5 promila alkoholu. Jak ustalili policjanci zniszczyli oni łącznie sześć zaparkowanych przy ulicy aut m.in. skodę, renault, toyotę i seata. Po wytrzeźwieni zostali przesłuchani. Jeszcze dziś usłyszą zarzuty zniszczenia mienia. Za ten czyn grozi kara nawet do 5 lat pozbawiani wolności.
Może to Ci się spodoba
ODPOWIE ZA KRADZIEŻE NA STACJACH PALIW
Policjanci z II Komisariatu w Łodzi wytypowali i zatrzymali mężczyznę, który kradł na stacjach paliw olej napędowy a następnie odsprzedawał paliwo klientom. Na koncie amatora cudzej własności może być nawet
NAPADLI NA EKSPEDIENTKĘ
Policjanci łęczyckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w sklepie napadli na ekspedientkę i skradli pieniądze z kasy. Napastnikom grozi kara nawet do 12 lat więzienia. Funkcjonariusze zawnioskowali w prokuraturze, aby
SPRAWCA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W ZGIERZU ZATRZYMANY
Zgierscy policjanci dzięki informacji funkcjonariusza KWP w Łodzi zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia 55-letniej kobiety. Zabezpieczony został również samochód, który brał udział w tamtym zdarzeniu. 27-letni mężczyzna może usłyszeć zarzut spowodowania
