ZNISZCZYLI 6 AUT

ZNISZCZYLI 6 AUT

Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 6 mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie pojazdów zaparkowanych przy ulicy Gałczyńskiego w Łodzi. Łącznie straty spowodowane ich działaniem oszacowano na ponad 3000 złotych.

9 kwietnia 2017 roku kilka minut po godzinie 1.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o grupie osób, która idąc ulicą  Gałczyńskiego urywa lusterka w zaparkowanych samochodach. Natychmiast wysłano na miejsce patrol, który zauważył młodych mężczyzn odpowiadających opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Grupa w rozmowie z policjantami twierdziła, że odprowadzają znajomego do domu i nie maja nic wspólnego ze zniszczeniem pojazdów. Ponieważ funkcjonariusze nie mieli jednak wątpliwości, że mężczyźni ci mogą być odpowiedzialni za te zniszczenia, cała szóstka, tj. czterech 22-latków, jeden 23 i 20-latek, zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. Wszyscy byli nietrzeźwi. W organizmach mieli od 0,8 do ponad 1,5 promila alkoholu. Jak ustalili policjanci zniszczyli oni łącznie sześć zaparkowanych przy ulicy aut m.in. skodę, renault, toyotę i seata. Po wytrzeźwieni zostali przesłuchani. Jeszcze dziś usłyszą zarzuty zniszczenia mienia. Za ten czyn grozi kara nawet do 5 lat pozbawiani wolności.

Previous Praca w woj. łódzkim czeka – prawie 45% firm będzie zatrudniać!
Next POLICJA PRZYGOTOWANA DO ŚWIĄT I MAJÓWKI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

ZNISZCZYLI KOŚCIÓŁ I OBRAZILI UCZUCIA RELIGIJNE – ODPOWIEDZĄ PRZED SĄDEM

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za zniszczenie elewacji kościoła oraz obrazę uczuć religijnych. 11 czerwca 2017 r., w godzinach nocnych chuligani zniszczyli

Łódź na Sygnale

ZATRZYMANI ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

19 czerwca 2017 roku sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami zadecydował, że dwaj radomszczanie w wieku 41 i 55 lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie w

Łódź na Sygnale

PONAD PÓŁ KILOGRAMA MEFEDRONU

9 marca 2017 policjanci wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 31-latka, u którego w trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych znaleziono prawie 554 gramów mefedronu. Kryminalni podejrzewali, że 31-letni mieszkaniec Tomaszowa