ZATRZYMANY Z MARIHUANĄ

ZATRZYMANY Z MARIHUANĄ

Kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 24-latka i zabezpieczyli znalezioną w jego aucie marihuanę. łącznie zabezpieczono 123 gramy tego środka odurzającego. Posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat więzienia.

23 marca 2017 roku kryminalni z łęczyckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców sąsiedniego powiatu prawdopodobnie zajmuje się narkotykowym procederem na terenie powiatu łęczyckiego. Postanowili sprawdzić swoje podejrzenia zatrzymując do kontroli drogowej pojazd, którym poruszał się wytypowany mężczyzna. Podczas przeszukania auta funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny. W czasie realizacji w miejscu zamieszkania 24-latka policjanci zabezpieczyli kolejną partię suszu, znaleźli wagę elektroniczną, szczypce do porcjowania narkotyków i kilkadziesiąt pustych „dilerek”. Badanie potwierdziło, że zabezpieczono łącznie 123 gramy marihuany. 24 marca zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous POLICJANCI ZLIKWIDOWALI OGROMNĄ PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH
Next UROCZYSTA MSZA W RAMACH 77.ROCZNICY ZBRODNI KATYŃKSIEJ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWAŁ SIĘ DO KOMÓREK I KRADŁ OZDOBY CHOINKOWE

Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 26-latka, który włamywał się do pomieszczeń gospodarczych swoich sąsiadów i okradał je. Jego łupem padały głównie choinki i ozdoby choinkowe. Do mieszkania sprawcy doprowadził policjantów

Łódź na Sygnale 0 Comments

WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków.

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI. PO POŚCIGU TRAFIŁ W RĘCE POLICJANTÓW

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli i uciekając uszkodził policyjne radiowozy. Był pijany. Usłyszał już zarzuty. Piotrkowianin był już wcześniej notowany przez policję. 7

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź