Clean Master – profesjonalne sprzątanie na najwyższym poziomie

Clean Master – profesjonalne sprzątanie na najwyższym poziomie

Clean Master to firma, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi utrzymania czystości. Oferujemy usługi porządkowe dla klientów indywidualnych, komercyjnych i instytucji publicznych. Sprzątamy terenów przemysłowych, biur, wspólnot mieszkaniowych i garaży oraz terenów zielonych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, posiadamy najnowszy sprzęt i wykorzystujemy środki chemiczne renomowanych firm oraz sprawdzone technologie.

Usługi dla klientów indywidualnych

Dla klientów indywidualnych oferujemy szeroki zakres usług porządkowych. Zajmujemy się sprzątaniem klatek schodowych, piwnic, suszarni i pomieszczeń ogólnodostępnych. Myjemy okna, parapety, oświetlenie, elewacje, zbieramy śmieci, grabimy liście, kosimy trawniki, odśnieżamy, myjemy garaże. Nasze godziny pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je do potrzeb zleceniodawcy, bez konieczności przeszkadzania mieszkańcom lub klientom.

Usługi dla firm i instytucji publicznych

Świadczymy usługi sprzątania biur w tym mycie okien, podłóg, drzwi, czyszczenie rolet, żaluzji, oświetlenia oraz porządku w sanitariatach. Zajmujemy się także sprzątaniem obiektów przemysłowych. Dysponujemy sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Dostosowujemy się do specyfiki danego obiektu i wyceniamy każde zlecenie indywidualnie.

Świadczymy usługi na terenie całego Łodzi

Clean Master to gwarancja profesjonalnego sprzątania oraz utrzymania porządku na terenie całej Łodzi wraz z jej okolicami. Wykonujemy usługi w obiektach mieszkalnych jak i w przestrzeniach komercyjnych i instytucjach publicznych. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jeśli potrzebujesz profesjonalistów do utrzymania porządku w Twoim domu lub firmie, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług.

Previous Programowanie dla sektora automotive – bezpłatny Embedded Meetup w Łodzi w styczniu
Next Wciągająca zabawa dla dziecka – Jak zapewnić mu rozrywkę?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Firmy poszukują absolwentów nauk ścisłych

150 wykwalifikowanych specjalistów znajdzie w tym roku pracę w centrum rozwoju oprogramowania, które w Łodzi otworzył Ericpol. Kolejne 150 osób firma zatrudni w swojej siedzibie w Krakowie. Ericpol to firma inżynierska świadcząca usługi w branży IT. Stawia głównie na młodych matematyków.

Wiadomości 0 Comments

„NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE”

Łódzcy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 35-latka, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Okazało się, że w samochodzie przewoził tytoń oraz papierosy bez akcyzy , nie miał uprawnień do kierowania

Wiadomości 0 Comments

ZWOLNIJ! JAK KOCHA, TO POCZEKA

14 lutego to „Dzień Zakochanych” popularnie zwany Walentynkami. To czas, który chcemy spędzić z bliskimi nam osobami. Policjanci z garnizonu łódzkiego właśnie w tym wyjątkowym dniu zaplanowali działania mające na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź