CZOŁOWE ZDERZENIE BMW Z AUTOBUSEM

CZOŁOWE ZDERZENIE BMW Z AUTOBUSEM

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku ,do którego doszło 24 lutego 2017 roku około godziny 7.30 na drodze krajowej nr 60 w okolicach miejscowości Grabków w powiecie kutnowskim.

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący bmw zjechał na pas dla przeciwnego kierunku ruchu  i doprowadził do zderzenia czołowego z autobusem miejskim, którym w chwili zdarzenia podróżowało 30 osób. Kierujący bmw, którego tożsamość jest  potwierdzana został przetransportowany do szpitala przez pogotowie lotnicze. Autobusem kierował 42-letni mężczyzna (trzeźwy). Pomoc medyczna została udzielona kilkunastu pasażerom autobusu. 11 osób przewieziono do szpitali. Trwają konsultacje. Droga na czas działań służb medycznych, straży pożarnej oraz policji była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Od Kutna na K-92 a następnie K-91, od strony Łęczycy kierują objazdy w miejscowości Witonia. Po godzinie 12.00 ruch na tym odcinku drogi został przywrócony.

Previous KILKA TON NIELEGALNEGO TYTONIU WARTOŚCI PONAD 3 MILIONÓW ZŁOTYCH
Next POLICJANCI ZATRZYMALI DWÓCH MĘŻCZYZN PODEJRZANYCH O POSIADANIE PORNOGRAFII DZIECIĘCEJ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

W WALCE Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ GOSPODARCZĄ

Policjanci z Wydziału Kryminalnego koluszkowskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami łódzkiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli towar o szacowanej wartości

Łódź na Sygnale 0 Comments

MARIHUANA ODNALEZIONA W LODÓWCE

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Łodzi odnaleźli w jednym z mieszkań na Bałutach, ukrytą w lodówce torbę foliową z zawartością ponad 230 gramów suszu konopi indyjskiej.

Łódź na Sygnale 0 Comments

PONAD 100 GRAMÓW MARIHUANY W CIĘŻARÓWCE

Łódzcy policjanci zatrzymali kierowcę samochodu ciężarowego, który w swoim pojeździe posiadał ponad 100 gramów marihuany. Jak się okazało mężczyzna znany był funkcjonariuszom ze swojej wcześniejszej działalności przestępczej.   16 maja

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź