DZIELNICOWI POMOGLI MĘŻCZYŹNIE, KTÓRY W ODLUDNYM MIEJSCU ZŁAMAŁ NOGĘ

DZIELNICOWI POMOGLI MĘŻCZYŹNIE, KTÓRY W ODLUDNYM MIEJSCU ZŁAMAŁ NOGĘ

Dwaj dzielnicowi uratowali zdrowie, a być może nawet i życie 58-letniemu mężczyźnie. Spostrzegawczość i szybkość działania st.asp. Krystiana Marca oraz st. asp. Roberta Kędziory pozwoliły uniknąć tragedii. Policjanci interweniowali w polu w miejscowości Grabków.

Do zdarzenia doszło 10 lutego 2017 roku. Kutnowscy dzielnicowi ok. godz. 14.00 podczas obchodu w miejscowości Grabków zwrócili uwagę na znajdującą się daleko w  polu dziwnie wyglądającą bryłę kształtem przypominającą postać ludzką. Jak się okazało był to mężczyzna z bardzo poważnym złamaniem nogi. Ranny trząsł się z zimna i nie mógł się ruszyć. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna tłumaczył, że chciał iść na skróty do domu. Idąc po zamarzniętym polu pokrytym śniegiem, niefortunnie potknął się i przewrócił. Nie był w stanie sam się  przemieszczać.  Miał przemarznięte ręce  i nie był w stanie wykonać połączenia ze swojego telefonu aby wezwać pomoc. Jak stwierdził policjanci uratowali mu życie, w innym razie zamarzłby w polu. Gdyby nie czujność i szybka reakcja przejeżdżających tamtędy dzielnicowych mogłoby dojść do tragedii. Mężczyzna został zabrany na obserwację od szpitala.

Previous ODPOWIEDZĄ ZA NIELEGALNE POSIADANIE AMUNICJI
Next ODPOWIE ZA ZABÓJSTWO

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„NA POMOC POSZKODOWANYM…”

W dniach 21.08 – 23.08.2017 roku 44 funkcjonariuszy Kompanii 3 Prewencji Oddziału Prewencji Policji w Łodzi zostali skierowani do pełnienia służby w ramach zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie

Wiadomości 0 Comments

Firmy poszukują absolwentów nauk ścisłych

150 wykwalifikowanych specjalistów znajdzie w tym roku pracę w centrum rozwoju oprogramowania, które w Łodzi otworzył Ericpol. Kolejne 150 osób firma zatrudni w swojej siedzibie w Krakowie. Ericpol to firma inżynierska świadcząca usługi w branży IT. Stawia głównie na młodych matematyków.

Wiadomości 0 Comments

,,UWAGA! DZIECKO CIERPI. NIE POZWÓL NA TO!”

Rusza kampania informacyjna Komendy Miejskiej Policji w Łodzi realizowana wspólnie ze Społeczną Akademią Nauk w Łodzi skierowana do mieszkańców naszego miasta. Ma ona na celu uwrażliwić i zachęcić łodzian do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź