DZIELNICOWI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ Z NARKOTYKAMI
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 23 gramy amfetaminy. Grozi za to kara do 3 lat więzienia. Mężczyzna wpadł, gdy nietrzeźwy zatrzymywał samochody na drodze K-91.
20 sierpnia 2017r około godz. 18.30 dyżurny kutnowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który na drodze krajowej numer 91 zatrzymywał samochody. We wskazanym miejscu dzielnicowi zauważyli mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Na widok policjantów młody męzczyzna zaczął się nerwowo zachowywać i ukrył pod koszulką foliową torbę. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy. Okazało się, że 19-latek ukrył torbę, bo były w niej ponad 23 gramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Był nietrzeźwy, miał w organmizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
WŁAMYWAŁ SIĘ DO KOMÓREK I KRADŁ OZDOBY CHOINKOWE
Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 26-latka, który włamywał się do pomieszczeń gospodarczych swoich sąsiadów i okradał je. Jego łupem padały głównie choinki i ozdoby choinkowe. Do mieszkania sprawcy doprowadził policjantów
WŁAMYWACZE TRAFILI ZA KRATY
W wyniku interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kutnie zatrzymano jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem. Drugi ze sprawców został ustalony i zatrzymany przez kutnowskich policjantów. Obaj włamywacze przyjechali do Kutna
POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANYCH O NAPAD NA BANK
Wspólne działania kryminalnych z komendy wojewódzkiej, Opoczna i Rawy Mazowieckiej doprowadziły do wytypowania i zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o napad na bank. Łupem sprawców padło blisko 140 tysięcy złotych. Funkcjonariusze
