WŁAMYWACZE TRAFILI ZA KRATY
W wyniku interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kutnie zatrzymano jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem. Drugi ze sprawców został ustalony i zatrzymany przez kutnowskich policjantów. Obaj włamywacze przyjechali do Kutna na „złodziejskie gościnne występy” i trafili już za kraty. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt.
Funkcjonariusze Straży Miejskiej 3 marca 2017 roku podjęli próbę wylegitymowania dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol pod jednym ze sklepów spożywczych w Kutnie. W trakcie interwencji jeden z amatorów procentowych trunków zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg. Do zatrzymania mężczyzny doszło w jednej z klatek schodowych. Podejrzewany podczas ucieczki odrzucił łup , który jak się później okazało pochodzi z włamania do jednego z mieszkań na terenie Kutna. 36-letniego mieszkańca Łodzi, przekazano policjantom. Kutnowskich kryminalni wytypowali i zatrzymali również wspólnika włamań, którym okazał się 38 – letni mieszkaniec Płocka. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Kutnowski Sąd zastosował wobec obu podejrzanych tymczasowy areszt. Mężczyźni byli już notowani za podobne przestępstwa. Teraz grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności. Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym czy zatrzymani mieli związek również z innymi włamaniami na terenie Kutna.
Może to Ci się spodoba
POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O PEDOFILIĘ
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 25-latka, który pod pretekstem kupienia lodów, wywiózł troje dzieci do lasu proponując im, aby się rozebrały. Mężczyzna jest podejrzany o czynności seksualne z małoletnim poniżej 15 roku
SPRAWCZYNI ROZBOJU W TRAKCIE ATAKU ZGUBIŁA SWÓJ DOWÓD OSOBISTY
22-letnia kobieta zaatakowała 14-latkę, a następnie ukradła jej pieniądze oraz telefon komórkowy. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli, ponieważ na miejscu całego zajścia zgubiła swój dowód osobisty. Do napaści
W DOMU UKRYWAŁ NARKOTYKI
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pabianickiej komendy podczas przeszukania jednej z posesji w powiecie pabianickim zabezpieczyli blisko 1,5 kg marihuany. Zatrzymali również 25-latka mającego związek z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Policjanci z
