ŁÓDZCY POLICJANCI PRZEJĘLI BLISKO 2 KILOGRAMY AMFETAMINY
Funkcjonariusze wydziału Narkotykowego KMP w Łodzi zatrzymali kobietę, która w swoim mieszkaniu przechowywała blisko 2 kilogramy amfetaminy.
20 czerwca 2017 roku policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojechali na jedno z łódzkich osiedli mieszkaniowych. Wchodząc do klatki jednego z bloków minęli w drzwiach kobietę, która z wyglądu przypominała poszukiwaną przez policjantów z Widzewa osobę. Szybka reakcja łódzkich stróżów prawa zaowocowała zatrzymaniem zupełnie zaskoczonej takim obrotem sprawy mieszkanki Łodzi. W zajmowanym przez nią lokalu, policjanci znaleźli ukryte w szafce łazienkowej narkotyki. Jak się okazało było to 1700 gram amfetaminy, z których można było sporządzić 1700 działek dilerskich. Ich przybliżona, czarnorynkowa wartość szacowana jest na 50 tysięcy złotych. Decyzją Sądu, kobieta została tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWĄ
Ozorkowscy policjanci zatrzymali 49-letnią kobietę, w mieszkaniu której zabezpieczyli 15 krzewów konopi indyjskich oraz prawie 200kg nielegalnego tytoniu. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego sięga 150 tysięcy złotych. Zatrzymana usłyszała zrzut uprawy
POLICJANCI ZATRZYMALI GANGSTERA O PS. „OŁAWA”
Policjanci z komendy wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali poszukiwanego listem gończym 57-latka , który swego czasu uznawany był za rezydenta Pruszkowa na Dolnym Śląsku. Gangster o pseudonimie Oława wpadł w małej
TRAGICZNY WYPADEK W MIERZYNIE
Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 26 lipca 2017 roku około godziny 13.30 w Mierzynie, gmina Rozprza. Ze wstępnych
