ŁÓDZCY POLICJANCI ZATRZYMALI 26-LATKA, KTÓRY POSIADAŁ W SWOIM MIESZKANIU MARIHUANĘ

ŁÓDZCY POLICJANCI ZATRZYMALI 26-LATKA, KTÓRY POSIADAŁ W SWOIM MIESZKANIU MARIHUANĘ

Odwiedzili go, gdyż chcieli potwierdzić tożsamość jego brata. Nie spodziewali się, że przy okazji ujawnią narkotyki.

3 kwietnia 2017 roku policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi pojechali do mieszkania przy ulicy Próchnika. Chcieli potwierdzić tożsamość jednego z mężczyzn z którym przeprowadzali czynności. W tym celu odwiedzili jego brata. Drzwi otworzył im 26-latek. Podczas rozmowy z nim policjanci wyczuli z mieszkania woń marihuany. Mężczyzna podczas rozmowy nerwowo się zachowywał, chciał jak najszybciej schować się w mieszkaniu. Zapytany o podejrzany zapach dobiegający z jego mieszkania, nic nie odpowiedział. Funkcjonariusze podjęli decyzje o przeszukaniu lokalu. W jednym z pomieszczeń zauważyli prowizoryczną skrzynkę. Gdy chcieli podejść do znaleziska mężczyzna zaczął krzyczeć na policjantów, domagał się okazania nakazu. Liczył, że uniknie kontroli. Jak się okazało w skrzynce znajdowały się 3 krzaki marihuany. Ponadto podczas przeszukania w jednej z szaf policjanci odnaleźli rozłożony na szarym papierze susz roślinny. Jak się okazało było to ponad 45 gramów marihuany. 26-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania oraz uprawy marihuany. Za ten czyn grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous SPRAWCY ROZBOJU ZATRZYMANI ZARAZ PO ZDARZENIU
Next PAPIEROSY I TYTOŃ BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

BOSS GRUPY PRZESTĘPCZEJ UKRYŁ SIĘ W GOŁĘBNIKU PRZED POLICJANTAMI CBŚP

Zabezpieczenie 44 automatów do gier, mienia o wartości 350 tys. złotych i zatrzymanie 8 osób – to finał akcji przeprowadzonej przez policjantów kieleckiego CBŚP. Gangsterzy zarabiali na automatach do gier

Łódź na Sygnale

ZNISZCZYLI 6 AUT

Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 6 mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie pojazdów zaparkowanych przy ulicy Gałczyńskiego w Łodzi. Łącznie straty spowodowane ich działaniem oszacowano na ponad 3000 złotych. 9 kwietnia 2017

Łódź na Sygnale

POSTRZELIŁ 11-LATKA Z WIATRÓWKI

Pajęczańscy policjanci zatrzymali 33-latka, który postrzelił chłopca i zabezpieczyli jego pistolet pneumatyczny. Mężczyzna odpowie za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. 13 sierpnia 2017r. mieszkaniec gminy Pajęczno zawiadomił,