PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU

PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU

Łódzcy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łodzi, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 136 gramów marihuany. Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji  w Łodzi od jakiegoś czasu podejrzewali, że  jeden z mieszkańców ulicy Żeligowskiego może posiadać dużą ilość marihuany. 20 lutego 2017 roku pojechali sprawdzić swoje przypuszczenia. Ponieważ nikt nie otwierał im drzwi, a z mieszkania nie dochodziły żadne odgłosy postanowili poczekać na lokatora na klatce schodowej.  Z wnętrza czuć było silną woń marihuany, co uprawdopodabniało podejrzenia policjantów. Kilka minut przed godziną 12.00 zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok chciał uciec. Widząc takie zachowanie postanowili go wylegitymować. Mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, podawał wymijające odpowiedzi. Twierdził, że nie mieszka w tym miejscu i nie posiada przy sobie dokumentów. Stawał się coraz bardziej agresywny, przez co policjanci zmuszeni byli założyć mu kajdanki.  Gdy obezwładnili agresora odnaleźli w jego kieszeni dowód osobisty i potwierdzili, że jest to podejrzewany przez nich 32-latek. Widząc, że nie uda mu się zwieść policjantów przyznał w końcu, że to on mieszka w mieszkaniu z którego czuć było marihuanę. 32-latek otworzył drzwi i dobrowolnie wydał policjantom ponad 136 gramów narkotyku. Został on zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous WPADŁ AMATOR ALKOHOLU
Next NAPAD RABUNKOWY METODĄ "NA POLICJANTA" - CBŚP ZATRZYMAŁO DWÓCH MĘŻCZYZN

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ – TERAZ GROZI MU 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Po sygnale od świadka policjanci namierzyli i zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Pirat drogowy nie zatrzymał się do kontroli i wpadł po policyjnym pościgu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia

Łódź na Sygnale 0 Comments

WPADLI Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

Kutnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mieszkańcy Kutna w wieku 21 i 22 lat wpadli podczas legitymowania. Grozi im do 3 lat więzienia. 4 maja 2017r policjanci

Łódź na Sygnale 0 Comments

PIJANY CHCIAŁ UDOWODNIĆ, ŻE JEST TRZEŹWY

Dzielnicowy zatrzymał 54-letniego rowerzystę, który znajdując się pod wpływem alkoholu przyjechał rowerem do posterunku policji prosząc o badanie stanu trzeźwości. Chciał wynik okazać w MOPS gdzie ubiegał się o zapomogę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź