OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W ŁODZI

OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W ŁODZI

21 lipca 2017 roku odbyły się miejskie obchody Święta Policji. Tegoroczne uroczystości, zainaugurowała msza święta w intencji policjantów w Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi. Następnie funkcjonariusze, pracownicy cywilni i zaproszeni goście wzięli udział w ceremonii wręczenia odznaczeń i nominacji na wyższe stopnie policyjne na placu przed nową siedzibą I Komisariatu Policji KMP w Łodzi.

Podczas apelu do rąk wyróżnionych trafiły odznaki resortowe „Zasłużony Policjant”. Obecni na placu funkcjonariusze odebrali z rąk przełożonych gratulacje i awanse na wyższe stopnie policyjne.

Ogółem z okazji tegorocznego Święta Policji wyższe stopnie policyjne odebrało 524 policjantów Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, w tym:

33 w korpusie oficerów, w tym 10 kobiet;
228 w korpusie aspirantów, w tym 45 kobiet;
205 w korpusie podoficerów, w tym 62 kobiety;
58 w korpusie szeregowych, w tym 17 kobiet.

Ponadto 20 funkcjonariuszy Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi otrzymało odznakę „Zasłużony Policjant”. Wyróżniono także 8 laureatów konkursu „Dzielnicowy bliżej nas”. Nagrody dla nich ufundował Urząd Miasta Łodzi.

Srebrną odznakę „Zasłużony Policjant” otrzymał między innymi Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi mł. insp. Wojciech Włodarczyk.

Previous ODPOWIE ZA ATAK NOŻEM NA PASAŻERA TRAMWAJU
Next NAGI MĘŻCZYZNA DEMOLOWAŁ SAMOCHODY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

MIANOWANIA NA NOWE STANOWISKA STARSZYCH DZIELNICOWYCH

31 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi otrzymało dzisiaj rozkazy personalne o mianowaniu na nowo utworzone stanowisko starszego dzielnicowego. Awanse trafiły do policjantów w uznaniu za sumienną służbę, zaangażowanie i

Wiadomości 0 Comments

UROCZYSTA ZBIÓRKA ŁÓDZKICH POLICJANTÓW

31 maja 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się ceremonia ślubowania policjantów. Podczas uroczystej zbiórki pożegnano funkcjonariuszy odchodzących ze służby a także wręczono nagrody i wyróżnienia

Wiadomości 0 Comments

„CYBERPRZESTĘPCZOŚĆ – NOWE ZAGROŻENIA”

16 lutego 2017 roku w Auli Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Leśnego Zakładu Doświadczalnego SGGW w Rogowie odbyła się konferencja pn. „Cyberprzestępczość – nowe zagrożenia” organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Brzezinach,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź