ODPOWIEDZĄ ZA BRUTALNE POBICIE

ODPOWIEDZĄ ZA BRUTALNE POBICIE

Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 24 latka. Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dramatyczne wydarzenia, w których bardzo poważnych obrażeń  głowy doznał 24 latek miały miejsce 30 lipca 2017 w jednej z miejscowości na terenie gminy Białaczów. Dwaj młodzi mężczyźni skatowali 24 latka i uciekli. Policjanci powiadomieni o zajściu rozpoczęli poszukania sprawców. Mężczyźni nie cieszyli się długo wolnością. Dzięki intensywnej pracy kryminalnych z opoczyńskiej komendy już  następnego dnia 19 i 27 latek zostali zatrzymani. Jak tłumaczyli brutalny atak na ofiarę był spowodowany ich przypuszczeniem, że pobity mężczyzna mógł  ukraść około 80 złotych, które należało do jednego z oprawców. Sprawcy nie próbowali wyjaśniać  ze znajomym sytuacji, w których doszło do  utraty pieniędzy. Feralnego dnia przyjechali z pobliskiej miejscowości, szukali 24 latka. Kiedy go zauważyli, schwytali  i zaczęli kopać po całym ciele. Najwięcej ciosów  wymierzali w  głowę  mężczyzny.  Tak brutalny atak ma dramatyczne  skutki. 24 latek  w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala w Łodzi. Przeszedł poważną operację głowy, a obrażenia jakie  odniósł bezpośrednio zagrażają jego życiu. Obaj napastnicy usłyszeli zarzuty. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Kara jaka  im grozi to nawet 10 lat  pozbawienia wolności.

Previous POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJRZEWANEGO O POBICIE RATOWNIKA
Next URATOWALI WINDSURFERA

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

19 czerwca 2017 roku sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami zadecydował, że dwaj radomszczanie w wieku 41 i 55 lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie w

Łódź na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT DLA PIĘCIU PODEJRZANYCH

Policjanci z wieluńskiej komendy zatrzymali pięciu sprawców związanych z usiłowaniem rozboju oraz dokonaniem kradzieży rozbójniczej. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Za usiłowanie e rozboju grozi im kara do 12

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź