ODZYSKALI AUTO WARTE 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH

ODZYSKALI AUTO WARTE 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Skoordynowane działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pozwoliły na bardzo szybkie odzyskanie skradzionego w Starowej Górze pojazdu wartego 400 tysięcy złotych.

 

Od momentu otrzymania informacji o kradzieży pojazdu do jego odzyskania i zwrotu prawowitemu właścicielowi minęło zaledwie kilka godzin. W godzinach porannych koluszkowscy policjanci otrzymali informację od mieszkańca Starowej Góry w gminie Rzgów, że nieznani mu sprawcy podczas jego snu dokonali kradzieży należącego do niego pojazdu m-ki mercedes, który pozostawił przed posesją. Z przekazanych informacji wynikało, iż pojazd z taśmy produkcyjnej zjechał w ubiegłym roku a jego wartość wynosi 400 tyś. złotych. Sprawcy nie pozostawili na miejscu żadnych śladów, co dodatkowo utrudniło poszukiwanie pojazdu. Niemniej jednak po zebraniu podstawowych informacji, kryminalni rozpoczęli poszukiwanie skradzionego auta. Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe bardzo szybko natrafili na właściwy trop, który zaprowadził ich na teren sąsiedniego powiatu. Jeszcze przed godziną 13:00, kryminalni dotarli do jednego z kompleksów leśnych w powiecie pabianickim, gdzie w zaroślach ujawnili skradzionego mercedesa. Pojazd po wykonaniu jego dokładnych oględzin został przekazany prawowitemu właścicielowi, który nie krył zadowolenia ze skuteczności policjantów. Aktualnie trwają działania zmierzające do zatrzymania sprawcy kradzieży wartościowego pojazdu.

Previous III EDYCJA SZKOLENIA POŁĄCZONEGO Z DOSKONALENIEM ZAWODOWYM POLICJANTÓW PEŁNIĄCYCH SŁUŻBĘ W POMIESZCZENIACH DLA OSÓB ZATRZYMANYCH
Next ŁÓDZKIE ELIMINACJE TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PIKNIK W “WODNYM RAJU”

W dniu 24 czerwca 2017r na terenie MOSiR „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2 w Łodzi odbył się event w ramach kampanii MSWiA pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Wiadomości 0 Comments

URATOWALI DRYFUJĄCYCH ŻEGLARZY

Nagła zmiana pogody zaskoczyła żeglarzy na Zalewie Sulejowskim. Na szczęście służbę na wodzie pełniła doświadczona załoga policjant Asp. Marek Zdulski i ratownik WOPR-u Konrad Pacholski, którzy wypatrzyli ludzi w wodzie.

Wiadomości 0 Comments

KAMPANIA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PTASIEJ GRYPY

20 lutego 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się spotkanie koordynacyjne insp. Andrzeja Łapińskiego i insp. Dariusza Walichnowskiego z Łódzkim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii Panem Romanem Oweckim dotyczące

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź