PIKNIK W „WODNYM RAJU”
W dniu 24 czerwca 2017r na terenie MOSiR „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2 w Łodzi odbył się event w ramach kampanii MSWiA pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.
Piknik ten został zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy współudziale kierownictwa MOSiR, Wodnej Służby Ratowniczej oraz Straży Miejskiej w Łodzi. Celem spotkania zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, było propagowanie bezpiecznego korzystania z obiektów wodnych oraz uświadamianie korzystających o możliwych zagrożeniach z którymi mogą się spotkać podczas korzystania z akwenów.
Funkcjonariusze Policji rozdawali ulotki i propagowali kampanię pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Ponadto funkcjonariusze zachęcali uczestników do udziału w konkursie filmowym „FILMOWY przeWODNIK”. Podczas spotkania profilaktycznego można było poznać osobiście właściwego terenowo dzielnicowego i porozmawiać z nim między innymi o sprawach nurtujących lokalną społeczność. Dzielnicowy przekazywał mieszkańcom wizytówki zawierające dane kontaktowe w celu ułatwienia oraz usprawnienia komunikacji między społecznością lokalną a Policją.
W ramach spotkania propagowano możliwości korzystania z aplikacji „Moja Komenda” oraz możliwości nanoszenia zgłoszeń na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.
Może to Ci się spodoba
Pomoc drogowa w trakcie wypadku – dlaczego warto?
Wypadek drogowy może przytrafić się nawet najlepszemu kierowcy. Mimo to nie każdy kierowca wie, jak należy się zachować. Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek! Co robić podczas stłuczki autem? Wypadki samochodowe zdarzają
KARA DO 3 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI GROZI JEDNEMU Z MIESZKAŃCÓW GMINY UJAZD ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI
Mężczyzna nienależycie sprawował opiekę nad bydłem. Na terenie gospodarstwa policjanci znaleźli jedną padłą krowę, w oborze była jeszcze jedna wraz z cielakiem. Zwierzęta były niedożywione i zaniedbane. 17 lutego
Garaż blaszany, murowany czy drewniany – na co warto postawić?
Marzysz o dodatkowej przestrzeni do przechowywania narzędzi lub sprzętu ogrodowego na swojej działce? A może po prostu potrzebujesz miejsca na samochód? Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj garażu, powinieneś poznać
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!