PODPISANIE POROZUMIEŃ

PODPISANIE POROZUMIEŃ

27 czerwca 2017 roku w Urzędzie Miasta Łodzi odbyła się uroczystość podpisania porozumień pomiędzy Prezydent Miasta Łodzi Hanną Zdanowską i Komendantem Miejskim Policji w Łodzi insp. Pawłem Karolakiem.

Na mocy porozumienia obie instytucje deklarują się wspólnie przeprowadzić konkurs Twój Dzielnicowy, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie za osiągnięcia w służbie najlepszych dzielnicowych. Pula nagród dla ośmiu laureatów wynosi 18 tysięcy złotych.

Drugie porozumienie zakłada uruchomienie w 2017 roku systemu ponadnormatywnych służb obchodowych i patrolowych, w tym na dodatkowe patrole w okresie trwania festiwalu kinetycznej sztuki światła oraz zabezpieczenia wypoczynku letniego mieszkańców Łodzi na terenach rekreacyjnych. Na ten cel Urząd Miasta Łodzi przeznaczył 200 tysięcy złotych.

Previous ZGINĄŁ W PŁOMIENIACH
Next PIKNIK W "WODNYM RAJU"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W CHOJNACH W POWIECIE WIERUSZOWSKIM

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 34 – letni funkcjonariusz Inspekcji Transportu Drogowego z Łodzi. Inspektor znajdował się w trakcie wykonywania czynności służbowych.

Wiadomości 0 Comments

58-LATEK UTONĄŁ W STAWACH STEFAŃSKIEGO

Pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji w Łodzi wyjaśniają okoliczności śmierci 58-letniego mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną jego zgonu było utonięcie. Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2017r około godz.13.00 nad

Wiadomości 0 Comments

UKRYŁ ŁUPY W PODŁODZE KOMÓRKI

Kryminalni łęczyckiej komendy zatrzymali 50-letniego włamywacza i odzyskali skradzione mienie. Elektronarzędzia wartości 7 000 złotych złodziej ukrył w podłodze komórki. Mężczyźnie grozi wyższa kara niż przewidziane za to przestępstwo 10

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź