TROJE DZIELNICOWYCH Z VI KOMISARIATU KMP W ŁODZI ZATRZYMAŁO PODEJRZEWANEGO O BRUTALNE ZABÓJSTWO

TROJE DZIELNICOWYCH Z VI KOMISARIATU KMP W ŁODZI ZATRZYMAŁO PODEJRZEWANEGO O BRUTALNE ZABÓJSTWO

W związku z podpaleniem mężczyzny, do którego doszło 27 czerwca 2017 roku kilka minut po godzinie 1.00 przy ulicy Targowej łódzcy policjanci prowadzili wytężone działania, by odnaleźć sprawcę tego brutalnego czynu. Tuż po zdarzeniu zatrzymali do wyjaśnienia 4 osoby, które następnego dnia zostały przesłuchane i zwolnione. Zabezpieczyli również monitoring oraz szereg śladów mogących pomóc w rozwikłaniu tej sprawy.

Następnego dnia dzięki wytężonej pracy kryminalni wytypowali, że podpalenia człowieka dokonała jedna osoba. Miał być to mężczyzna, prawdopodobnie mieszkaniec Łodzi. Ze względu na kaliber sprawy zaangażowani w nią byli funkcjonariusze z całego miasta. Informację o zwracaniu uwagi na osoby mogące mieć świeże ślady poparzeń w okolicach rąk czy twarzy dotarły do wszystkich policjantów. Taki komunikat otrzymali również dzielnicowi z VI Komisariatu KMP w Łodzi. Podczas swoich codziennych obowiązków w rejonie służbowym, kilka minut po godzinie 15.00, jadąc ulicą Przędzalnianą zauważyli mężczyznę siedzącego na przystanku  MPK. Gdy otrzymali informację o tym, że sprawca ma mieć charakterystyczną sylwetkę od razu wiedzieli, że to właśnie jego szukają. Jak się okazało był to 34-letni mieszkaniec Łodzi. Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu. Został przewieziony do komisariatu, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. 29 czerwca 2017 roku usłyszał zarzuty zabójstwa..

Previous PIKNIK W "WODNYM RAJU"
Next Kołdra obciążeniowa – sposób na bezsenność

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAFILI PROSTO ZA KRATY

Łódzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu jednorodzinnego na terenie Bałut. Zachęceni powodzeniem swojego planu, wrócili na miejsce kradzieży następnego dnia. Mieli jednak pecha, gdyż był to

Łódź na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANI O HANDEL HEROINĄ W RĘKACH POLICJANTÓW

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn, z których dwóch odpowie za handel narkotykami a trzeci za ich posiadanie. Wszyscy w przeszłości mieli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź