POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONĄ HONDĘ I ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONĄ HONDĘ I ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn w związku z kradzieżą hondy civic. Funkcjonariusze odzyskali samochód, który już wrócił do prawowitego właściciela.

4 kwietnia 2017 roku policjanci zostali poinformowani o kradzieży hondy civic z niestrzeżonego parkingu przyblokowego znajdującego się przy ulicy Wioślarskiej w Łodzi. Analizą sprawy zajęli się funkcjonariusze zwalczający przestępczość samochodową. Prowadzone działania doprowadziły policjantów w rejon ulicy Brzozowskiego gdzie odnaleźli pozostawiony pojazd. Funkcjonariusze podjęli obserwację samochodu. Na efekt ich działań nie trzeba było długo czekać. Do pojazdu podeszło trzech mężczyzn, z których jeden usiadł za kierownicą a pozostali wsiedli do zaparkowanej nieopodal skody. Kiedy pojazdy ruszyły funkcjonariusze przystąpili do interwencji. W rękach stróżów prawa znalazł się 21-letni kierujący civicem oraz eskortujący go 28 i 41-latek. Wszyscy w przeszłości mieli już konflikt z prawem. Podróżujący skodą odpowiadali między innymi za kradzieże samochodów. W stacyjce zabezpieczonej  hondy znajdował się łamak. Pojazd już wrócił do prawowitego właściciela, który nie krył satysfakcji z tak szybkiego odzyskania swojej własności. W najbliższym czasie zatrzymani zostaną przesłuchani. Nie wykluczone, że usłyszą zarzut kradzieży z włamaniem, który jest zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous PAPIEROSY I TYTOŃ BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY
Next 77 ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

CZOŁOWE ZDERZENIE BMW Z AUTOBUSEM

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku ,do którego doszło 24 lutego 2017 roku około godziny 7.30 na drodze krajowej nr 60 w okolicach miejscowości Grabków w powiecie kutnowskim. Jak wynika z wstępnych

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI. PO POŚCIGU TRAFIŁ W RĘCE POLICJANTÓW

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli i uciekając uszkodził policyjne radiowozy. Był pijany. Usłyszał już zarzuty. Piotrkowianin był już wcześniej notowany przez policję. 7

Łódź na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 4:30 na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości ulicy Wodnej w kierunku Widzewa.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź