POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY

POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY

Przez kilkanaście minut piotrkowscy policjanci reanimowali mężczyznę. Prowadzili masaż serca i sztuczne oddychanie do momentu przyjazdu pogotowia.

27 maja 2017 r  około godziny 18.15 dyżurny komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim został powiadomiony o  leżącym w pobliżu przystanku mężczyźnie, który nie dawał oznak życia. Był nieprzytomny i nie oddychał. Natychmiast na ulicę Słowackiego zostali skierowani policjanci. Jeden z funkcjonariuszy posiadał uprawnienia ratownika medycznego i od razu przystapił do działania. Mundurowi przez kilkanaście minut wykonywali sztuczne oddychanie i masaż serca aż do czasu przyjazdu służb medycznych. Mężczyzna w wieku około 50 lat w ciężkim stanie został zabrany do szpitala i otoczony specjalistyczną opieką lekarską.
Dzięki zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy i umiejętnościom asp. szt. Pawła Świątczaka nie doszło do tragedii

Previous MATKA ODPOWIE ZA NIENALEŻYTĄ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI
Next Z MOTOCYKLISTAMI O BEZPIECZEŃSTWIE NA DROGACH

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

KILKA TON NIELEGALNEGO TYTONIU WARTOŚCI PONAD 3 MILIONÓW ZŁOTYCH

Łódzcy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 4 osoby i zabezpieczyli nielegalny tytoń wartości ponad 3 milionów złotych. Funkcjonariusze zlikwidowali jednocześnie linię technologiczna służącą do przestępczego procederu. 22 lutego

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICYJNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ GOSPODARCZĄ

Wspólne działania policjantów z komendy wojewódzkiej i miejskiej doprowadziły do zatrzymania 6 mężczyzn w wieku od 35 do 55 lat. Trzech z nich od początku kwietnia 2017 roku ukrywało się

Łódź na Sygnale 0 Comments

PIJANY CHCIAŁ UDOWODNIĆ, ŻE JEST TRZEŹWY

Dzielnicowy zatrzymał 54-letniego rowerzystę, który znajdując się pod wpływem alkoholu przyjechał rowerem do posterunku policji prosząc o badanie stanu trzeźwości. Chciał wynik okazać w MOPS gdzie ubiegał się o zapomogę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź