POLICJANCI RATOWALI 27 – LATKA

POLICJANCI RATOWALI 27 – LATKA

Dzięki zaangażowaniu i błyskawicznym działaniom mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy, uratowano mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Desperat chciał się utopić. Dzielnicowy wszedł do wody, aby go ratować. Pomoc przyszła w sama porę.

18 czerwca 2017 roku do łęczyckiej komendy zadzwoniła kobieta informując, że jej syn chce popełnić samobójstwo, zażył jakieś leki i oświadczył, że idzie się utopić. Skierowany na miejsce patrol w składzie st. asp. Piotr Grzelak oraz dzielnicowy z terenu gminy Piątek st. asp. Sebastian Kieliszek, który doskonale zna teren gminy natychmiast ruszyli do działania. Policjanci w pierwszej kolejności sprawdzili stawy hodowlane oraz rejon rzeki Malina. Na brzegu zauważyli mężczyznę trzymającego się konaru drzewa, który krzyczał, że ma już wszystkiego dosyć. Dzielnicowy nie czekając na dalszy rozwój zdarzeń wszedł do wody aby wyciągnąć z niej desperata. Mężczyzna jednak wyszedł na przeciwległy brzeg i zaczął uciekać funkcjonariuszom w stronę stawów hodowlanych wygrażając jednocześnie, że się utopi. Po krótkim pościgu funkcjonariusze dogonili desperata . Był cały czas bardzo pobudzony i zdenerwowany, bez logicznego kontaktu, ciągle powtarzał, że odbierze sobie życie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Medycy podjęli decyzję o przewiezieniu 27 – latka do szpitala.

Previous POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE NIEDOSZŁEMU SAMOBÓJCY
Next PRZEKAZANIE SYMBOLICZNEGO VOUCZERA NA RZECZ FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Łódzkie przyciąga coraz więcej inwestorów

W Łodzi działa obecnie 66 centrów usług wspólnych dla biznesu, które zapewniają ponad 16 tys. miejsc pracy. W ostatnich latach miasto wyrosło na jeden z największych ośrodków outsourcingowych. Chętnie inwestują tu również

Wiadomości 0 Comments

PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE

Poprawa pogody sprawiła, że na drogi wyjechało już wielu miłośników jazdy motocyklem. Aby przypomnieć kierowcom samochodów o niechronionych uczestnikach ruchu drogowego, a przez to ograniczyć liczbę zdarzeń drogowych, motocykliści z

Wiadomości 0 Comments

URATOWALI DRYFUJĄCYCH ŻEGLARZY

Nagła zmiana pogody zaskoczyła żeglarzy na Zalewie Sulejowskim. Na szczęście służbę na wodzie pełniła doświadczona załoga policjant Asp. Marek Zdulski i ratownik WOPR-u Konrad Pacholski, którzy wypatrzyli ludzi w wodzie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź