POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DZIKĄ PLANTACJĘ MARIHUANY
Aż 51 krzewów konopi indyjskich, z których można wytworzyć ponad 1 kg marihuany odkryli łódzcy policjanci na terenie jednego z podwórek przy ul. Włókienniczej w Łodzi. Konopie rosły wzdłuż ogrodzenia posesji.
3 lipca 2017 roku policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Łodzi współpracując z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Rośliny, które wyrwano wraz z korzeniami miały od 17 do 102 cm wysokości i rosły w obrębie podwórka kamienicy. Badania przeprowadzone przy użyciu testera narkotykowego dały wynik pozytywny, w kierunku THC (głównego składnika marihuany). To już kolejny przypadek, udaremnienia tego rodzaju uprawy na terenie Łodzi. Należy przypomnieć, że prowadzenie uprawy roślin konopi innych niż włókniste, niezależnie od ilości wytworzonych sadzonek, zagrożone jest w polskim prawie karą do trzech lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
OFEROWAŁ PODRÓBKĘ ZEGARKA WARTEGO 2,5 MLN ZŁOTYCH
Łódzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który oferował do sprzedaży zegarek jednej z renomowanych, szwajcarskich firm. Podróbkę oryginału wartego około 2,5 mln chciał sprzedać za 180 złotych. Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z
POLICJANCI PRZEJĘLI PRAWIE 3 TYSIĄCE LITRÓW NIELEGALNEGO ALKOHOLU
Zgierscy kryminalni zatrzymali 56 latka, który był poszukiwany m.in. do odbycia kary zastępczej. W jego mieszkaniu znaleźli kilka litrów bimbru. Jednak dla policjantów podejrzane było to, że pomieszczenia gospodarcze była
NA WOLNOŚCI SPĘDZIŁ DWA MIESIĄCE, TERAZ ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
Policjanci wspólnie z radomszczańską prokuraturą doprowadzili przed oblicze wymiaru sprawiedliwości mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna miał już w przeszłości konflikt z prawem. Najbliższe trzy miesiące spędzi
