POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 15-LATKĘ

POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 15-LATKĘ

Łódzcy policjanci odnaleźli zaginioną 15-letnią mieszkankę dzielnicy Widzew. Dziewczyna ostatni raz widziana była 22 maja 2017 roku w okolicy ulicy Tramwajowej w Łodzi. Z domu wyszła tego samego dnia około godziny 15.30. Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona babcia.

Funkcjonariusze sprawdzili wiele miejsc, adresów, rozmawiali ze jej znajomymi. Przekazano także komunikaty do mediów, które spotkały się z dużym odzewem. Wszystkie informacje były sprawdzane. Dzisiaj, 25  maja około godziny 10.00 policjanci odnaleźli dziewczynę całą i zdrową w Parku nad Jasieniem. Była tam ze znajomymi, którzy najprawdopodobniej pomagali jej w ukryciu. Funkcjonariusze wyjaśnią teraz co robiła przez te kilka dni. Sprawa zostanie przekazana do sądu rodzinnego.

Previous ŁÓDZCY POLICJANCI ZDOBYLI TRZY MEDALE W MARTWYM CIĄGU. RAZEM PODNIEŚLI 640 KILOGRAMÓW
Next WPADŁ Z PAPIEROSAMI BEZ AKCYZY

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

PODEJRZANY O KŁUSOWNICTWO W RĘKACH POLICJANTÓW

Podczas przeszukania zabezpieczono u niego kilka sztuk broni w tym jedną tzw. „samoróbkę”, kilkanaście sztuk amunicji, tusze zwierzęcą oraz trofea myśliwskie. Mężczyzna odpowie za nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz

Łódź na Sygnale

ŁÓDZCY POLICJANCI PRZEJĘLI BLISKO 2 KILOGRAMY AMFETAMINY

Funkcjonariusze wydziału Narkotykowego KMP w Łodzi zatrzymali kobietę, która w swoim mieszkaniu przechowywała blisko 2 kilogramy amfetaminy. 20 czerwca 2017 roku policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojechali na jedno

Łódź na Sygnale

KOLEJNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWĄ

Kryminalni z Poddębic po raz kolejny zlikwidowali nielegalne uprawy konopi indyjskich. Tym razem ujawniono 5 miejsc, w których rosło w sumie 174 krzewów konopi indyjskich. Z roślin można było uzyskać