WPADŁ AMATOR ALKOHOLU

WPADŁ AMATOR ALKOHOLU

Policjanci z Komisariatu Policji w Sulejowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w markecie ukradł kilka butelek markowego alkoholu. Jak się okazało to nie pierwszy jego wyczyn. Kilka dni wcześniej przestępcze działanie mężczyzny zarejestrowały kamery.

16 lutego 2017 roku o godzinie 16.10 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu w jednym z marketów w Sulejowie przez pracownika sklepu mężczyzny podejrzewanego o kradzież alkoholu. Na miejsce skierowano patrol policji. Mundurowi ustalili, że ujęty sprawca to 42-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który tego dnia dokonał kradzieży 3 butelek markowego trunku. Funkcjonariusze w toku wykonywania dalszych czynności ustalili, że kilka dni wcześniej „koneser whisky” również dokonał takiego przestępstwa, co potwierdziło nagranie monitoringu w sklepie. Wartość skradzionego alkoholu oszacowano na łączną kwotę 640 złotych. 42-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous UKRYŁ ŁUPY W PODŁODZE KOMÓRKI
Next PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

ZGINĄŁ W PŁOMIENIACH

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło 27 czerwca 2017 roku około 1.15 w rejonie placu budowy na ulicy Tuwima w Łodzi. O zdarzeniu poinformował policjant, który

Łódź na Sygnale

PODEJRZANY O KŁUSOWNICTWO W RĘKACH POLICJANTÓW

Podczas przeszukania zabezpieczono u niego kilka sztuk broni w tym jedną tzw. „samoróbkę”, kilkanaście sztuk amunicji, tusze zwierzęcą oraz trofea myśliwskie. Mężczyzna odpowie za nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz

Łódź na Sygnale

WŁAMYWACZE WPADLI W RĘCE POLICJI

Tomaszowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego rozbili grupę włamywaczy, która ma na swoim koncie włamania i kradzieże do domów jednorodzinnych, altanek działkowych, oraz komórek znajdujących się w blokach wielorodzinnych. Zatrzymano trzech