WPADŁ AMATOR ALKOHOLU
Policjanci z Komisariatu Policji w Sulejowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w markecie ukradł kilka butelek markowego alkoholu. Jak się okazało to nie pierwszy jego wyczyn. Kilka dni wcześniej przestępcze działanie mężczyzny zarejestrowały kamery.
16 lutego 2017 roku o godzinie 16.10 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu w jednym z marketów w Sulejowie przez pracownika sklepu mężczyzny podejrzewanego o kradzież alkoholu. Na miejsce skierowano patrol policji. Mundurowi ustalili, że ujęty sprawca to 42-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który tego dnia dokonał kradzieży 3 butelek markowego trunku. Funkcjonariusze w toku wykonywania dalszych czynności ustalili, że kilka dni wcześniej „koneser whisky” również dokonał takiego przestępstwa, co potwierdziło nagranie monitoringu w sklepie. Wartość skradzionego alkoholu oszacowano na łączną kwotę 640 złotych. 42-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
WŁAMYWACZ W RĘKACH POLICJANTÓW
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem do rożnych nieruchomości na terenie powiatu opoczyńskiego. Złodziej swoją przestępczą działalność prowadził od około 2 lat. Wobec 46 latka sąd zastosował
POLICJANCI PRZECHWYCILI KONTRABANDĘ
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim ujawnili w mieszkaniu i piwnicy 50- letniego mężczyzny 640 paczek papierosów bez polskich znaków
POLICJANCI PRZEJĘLI PONAD 10 TYSIĘCY SZTUK PODRABIANYCH TOWARÓW
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Łodzi podczas wspólnych działań z bałucka prokuraturą rejonową zabezpieczyli podrabiane towary znanych marek. Szacunkowa wartość strat dla producentów
