WPADŁ AMATOR ALKOHOLU
Policjanci z Komisariatu Policji w Sulejowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w markecie ukradł kilka butelek markowego alkoholu. Jak się okazało to nie pierwszy jego wyczyn. Kilka dni wcześniej przestępcze działanie mężczyzny zarejestrowały kamery.
16 lutego 2017 roku o godzinie 16.10 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu w jednym z marketów w Sulejowie przez pracownika sklepu mężczyzny podejrzewanego o kradzież alkoholu. Na miejsce skierowano patrol policji. Mundurowi ustalili, że ujęty sprawca to 42-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który tego dnia dokonał kradzieży 3 butelek markowego trunku. Funkcjonariusze w toku wykonywania dalszych czynności ustalili, że kilka dni wcześniej „koneser whisky” również dokonał takiego przestępstwa, co potwierdziło nagranie monitoringu w sklepie. Wartość skradzionego alkoholu oszacowano na łączną kwotę 640 złotych. 42-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ŁÓDZCY POLICJANCI ZATRZYMALI 26-LATKA, KTÓRY POSIADAŁ W SWOIM MIESZKANIU MARIHUANĘ
Odwiedzili go, gdyż chcieli potwierdzić tożsamość jego brata. Nie spodziewali się, że przy okazji ujawnią narkotyki. 3 kwietnia 2017 roku policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi pojechali do mieszkania
PODEJRZANI O HANDEL HEROINĄ W RĘKACH POLICJANTÓW
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn, z których dwóch odpowie za handel narkotykami a trzeci za ich posiadanie. Wszyscy w przeszłości mieli
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ MARIHUANY I ZABEZPIECZYLI PONAD KILOGRAM GOTOWEGO PRODUKTU
Policjanci z VI Komisariatu w Łodzi zatrzymali właściciela plantacji konopi indyjskich, którą prowadził w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wentylatory i lampy przeznaczone do prowadzonej uprawy. 17 marca 2017 roku
