WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków. Agresywni mężczyźni zażądali od niego wydania telefonu komórkowego i pieniędzy grożąc mu pobiciem.

8 sierpnia 2017 roku funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy pobili mężczyznę w parku Staromiejskim w Łodzi. Dodatkowo napastnicy mieli zabrać pokrzywdzonemu należący do niego telefon komórkowy. Policjanci podjęli interwencję i zatrzymali uciekających napastników w pobliżu ul. Kilińskiego. Męzczyźni stawiali opór i nie chcieli podporządkować się poleceniom wydawanym przez stróżów prawa. Agresymni mężczyźni szybko zostali obezwładnieni. Pokrzywdzony rozpoznał ich  jako sprawców rozboju. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli notowani w przeszłości za podobne przestępstwa. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli powyżej 1 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze dziś usłyszeli oni zarzuty m.in. popełnienia rozboju, co zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous ŚMIERTELNE OFIARY WYPADKÓW - POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ
Next PLANTATOR KONOPI W RĘKACH POLICJI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

ZATRZYMANY ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z wieruszowskiej komendy , podejrzanemu o nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. W mieszkaniu 63-latka funkcjonariusze znaleźli broń palną

Łódź na Sygnale

SPRAWCZYNI ROZBOJU W TRAKCIE ATAKU ZGUBIŁA SWÓJ DOWÓD OSOBISTY

22-letnia kobieta zaatakowała 14-latkę, a następnie ukradła jej pieniądze oraz telefon komórkowy. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli, ponieważ na miejscu całego zajścia zgubiła swój dowód osobisty. Do napaści

Łódź na Sygnale

MOGĄ SPĘDZIĆ ZA KRATAMI NAWET 12 LAT

Łódzcy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy zniszczyli dwa samochody, zaatakowali 16-latka oraz pracowników stacji benzynowej. Nie uniknął kary za swoje czyny. 8 lipca 2017 roku około godziny 21.00 policjanci otrzymali zgłoszenie,