NARKOTYKI PROSTO Z PIWNICY

NARKOTYKI PROSTO Z PIWNICY

Łódzcy policjanci zatrzymali 57-latka, który w komórce posiadał marihuanę i mefedron. Mężczyzna znany był policjantom ze swojej wcześniejszej działalności przestępczej.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi podejrzewali, że w jednym z pomieszczeń gospodarczych znajdujących się w budynku przy ulicy Piłsudskiego mogą znajdować się narkotyki. By potwierdzić tę informację postanowili obserwować podejrzewane miejsce. 10 kwietnia 2017 roku kilka minut przed godziną 18.00 zauważyli mężczyznę, który otworzył kluczem przedmiotowe pomieszczenie. Chwilę później dołączyła do niego para, której przekazał jakiś przedmiot. Ponieważ wyglądało to na podejrzaną transakcję, policjanci postanowili sprawdzić co takiego znajduje się w komórce. Podeszli więc do mężczyzny. Jak się okazało był to 57-letni mieszkaniec Łodzi. Widać było, że wizyta policjantów mocno go zdenerwowała. Po sprawdzeniu zawartości pomieszczenia policjanci wiedzieli już dlaczego się tak zachowywał. Podczas przeszukania pomieszczenia funkcjonariusze odnaleźli 35 zawiniątek z folii aluminiowej w których łącznie odnaleziono ponad 41 gramów marihuany oraz ponad 16 gramów mefedronu. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli 34 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających. Za ten czyn grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous POLICJA PRZYGOTOWANA DO ŚWIĄT I MAJÓWKI
Next WIELKANOCNE SPOTKANIE MSWIA I SŁUŻB MUNDUROWYCH

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

WŁAMYWACZE TRAFILI ZA KRATY

W wyniku interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kutnie zatrzymano jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem. Drugi ze sprawców został ustalony i zatrzymany przez kutnowskich policjantów. Obaj włamywacze przyjechali do Kutna

Łódź na Sygnale

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI OGROMNĄ PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Wspólne działania policjantów z komendy wojewódzkiej w Łodzi oraz funkcjonariuszy z komendy miejskiej w Skierniewicach doprowadziły do zlikwidowania prowadzonej na ogromną skalę plantacji konopi indyjskich. W rękach stróżów prawa znalazły

Łódź na Sygnale

ZATRZYMANI ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

19 czerwca 2017 roku sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami zadecydował, że dwaj radomszczanie w wieku 41 i 55 lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie w