POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW KRADZIEŻY MOTOCYKLA

POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW KRADZIEŻY MOTOCYKLA

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w nocy z 13 na 14 czerwca 2017 roku skradli motocykl marki KAWASAKI o wartości około 2800 złotych. Mężczyźni przedostali się na przyblokowy parking przy ul. Zgierskiej, a następnie przy pomocy podrobionego kluczyka, próbowali uruchomić pojazd. Gdy im się to nie udało, wrócili samochodem wraz z przyczepą, na którą załadowali motocykl i odjechali w nieznanym kierunku .

Sprawcami kradzieży okazała się być para nastolatków w wieku 18 i 17-lat będących uczniami jednej z łódzkich szkół o profilu mechanicznym. Obydwaj mężczyźni specjalizują się mechanice jednośladów. Zanim doszło do kradzieży motocykla, właściciel pojazdu przekazał go do naprawy jednemu ze sprawców. 17-latek dysponując oryginalnym kluczem od motocykla podrobił go, a następnie próbował wykorzystać przy dokonaniu kradzieży. Żmudna praca policjantów z wydziału specjalizującego się w walce z przestępczością samochodową KMP w Łodzi doprowadziła do ustalenia miejsca ukrycia pojazdu oraz namierzenia osób, które dokonały tego zaboru. Dodatkowo, stróże prawa podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez jednego z młodzieńców, odnaleźli przywłaszczone dokumenty w postaci dowodów osobistych należących do innych osób.

Obaj sprawcy otrzymają zarzut kradzieży z włamaniem, za co przewidziana jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous KONFERENCJA „JAK ROZPOZNAĆ I PRZECIWDZIAŁAĆ CYBERZAGROŻENIOM”
Next USŁYSZAŁ ZARZUT ZABÓJSTWA

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAFILI PROSTO ZA KRATY

Łódzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu jednorodzinnego na terenie Bałut. Zachęceni powodzeniem swojego planu, wrócili na miejsce kradzieży następnego dnia. Mieli jednak pecha, gdyż był to

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY WYPADEK NA S- 8

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem dwóch pojazdów, do którego doszło na 226 km, drogi szybkiego ruchu S-8 (kierunek Rzgów). W wypadku mimo przeprowadzonej akcji ratowniczej zginęły dwie osoby.

Łódź na Sygnale 0 Comments

SPRZEDAWAŁ PRZEZ INTERNET PODROBIONĄ ODZIEŻ

Policjanci zatrzymali 25-latka, który oferował do sprzedaży odzież z podrobionymi znakami towarowymi. Łowiccy policjanci otrzymali informację, że na jednym z portali internetowych nieznana osoba oferuje do sprzedaży różnego rodzaju odzież

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź