KOLEJNY SUKCES TOMASZOWSKIEJ POLICJANTKI

W dniach 20-23 kwietnia 2017 roku w Bułgarii w Sofii odbyły się Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwon-do. Na matach rywalizowało 592 zawodników z 31 państw. Startowała w nich z ramienia reprezentacji Polski Policjantka KPP Tomaszów Maz. st.sierż. Marta Mysur, która mogła wykazać się w 3 konkurencjach. Nasza koleżanka zdobyła dwa brązowe medale w konkurencjach indywidualnych, tj. w układach kobiet IV-VI Dan oraz w technikach specjalnych. Dodatkowo Marta została po raz 4 z rzędu MISTRZYNIĄ EUROPY w drużynowych technikach specjalnych kobiet. Wynik medalowy reprezentacji naszego kraju pozwolił na to by po raz 26 Polska uplasowała się na 1 miejscu. Wyczyn był podwójnie trudny, gdyż Marta zmagała się w ostatnim czasie z bardzo poważną kontuzją kolana. Naszej koleżance serdecznie gratulujemy!!

Previous PODEJRZANI O HANDEL HEROINĄ W RĘKACH POLICJANTÓW
Next "KATYŃ... OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŁÓDZKIE ELIMINACJE TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

21 kwietnia 2017 roku na terenie łódzkiego Motodromu mieszczącego się na ul. Drewnowskiej 147, pod czujnym okiem policjantów Komendy Miejskiej Policji w Łodzi odbył się Miejski Finał XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się