ŁÓDZKA POLICJA KONNA NA MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH W BRNIE
W dniach od 26 do 27 maja 2017 roku odbyły się XX Międzynarodowe Zawody Policji Konnej w Brnie. Łódzką policję reprezentował duet zawodników: sierż. szt. Radosław Kafar na koniu HUMUS oraz st, sierż. Agnieszka Walczak na koniu JAWOR.
Swoje umiejętności i jeźdzcy i konie sprawdzali w skokach terenowych (tzw. kross- przeszkody stałe i wodne w lesie) oraz torze policyjnym- na odwagę konia i zręczność jeźdźca ( skok przez ogień, władanie pałką służbową, pokonywanie równoważni oraz niestandardowego podłoża, strzelanie z konia do celu, używanie konia do przepychania/taranowania przeszkód) .
Łącznie startowało 28 koni i jeźdźców. W ogólnej klasyfikacji łódzka reprezentacja uplasowała się w środku stawki, natomiast w konkursie „tor policyjny” st. sierż. Agnieszka Walczak na koniu Jawor zajęła 5 miejsce.
Może to Ci się spodoba
Ochrona dziecka przed upałami
Nadejście lata cieszy właściwie każdego, ale konieczna jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, których naskórek jest jeszcze bardzo delikatny, dlatego każda mama musi odpowiednio
Jak uzyskać dofinansowanie na zakup maszyn rolniczych
Dotacje na zakup maszyn wiążą się z trudnościami w znalezieniu odpowiedniej firmy. Istnieje możliwość uzyskania dużych pieniędzy na zakup maszyn i urządzeń rolniczych. Uczestnictwo w programach takich jak PROW może
PIKNIK W „WODNYM RAJU”
W dniu 24 czerwca 2017r na terenie MOSiR „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2 w Łodzi odbył się event w ramach kampanii MSWiA pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!