MIANOWANIA NA NOWE STANOWISKA STARSZYCH DZIELNICOWYCH

MIANOWANIA NA NOWE STANOWISKA STARSZYCH DZIELNICOWYCH

31 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi otrzymało dzisiaj rozkazy personalne o mianowaniu na nowo utworzone stanowisko starszego dzielnicowego. Awanse trafiły do policjantów w uznaniu za sumienną służbę, zaangażowanie i codzienną, aktywną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powierzonego rejonu.

Wręczenia rozkazów personalnych dokonał Komendant Miejski Policji w Łodzi insp. Paweł Karolak, który podkreślił szczególny charakter dzisiejszej ceremonii i pogratulował funkcjonariuszom mianowania na wyższe stanowiska służbowe.

Przypomniał, że utworzenie w szeregach Policji nowego stanowiska było jednym z priorytetów realizowanego programu „ Dzielnicowy bliżej nas”. Zgodnie z jego założeniami  zmieniła się formuła pracy dzielnicowych, a przed pełniącymi tę funkcję funkcjonariuszami otworzyły się nowe możliwości rozwoju. Aby sprostać zadaniom dzielnicowi muszą być jednak aktywni i zaangażowani w swoją pracę. Ich najważniejszym zadaniem jest być blisko mieszkańców swojego rejonu.

Wśród awansowanych, którzy od 1 marca br. będą pełnić służbę na stanowisku starszego dzielnicowego znaleźli się:

mł. asp. Jarosław Achmirowicz,
asp. szt. Piotr Bobek,
asp. szt. Krzysztof Chmielecki,
asp. szt. Radosław Deręgowski,
mł. asp. Kamil Górowski,
mł. asp. Izabela Grochowiecka,
asp. szt. Robert Grubin,
mł. asp. Konrad Grzegorzewski,
mł. asp. Aleksandra Hering,
asp. Adam Jakubowski,
asp. szt. Rafał Kępski,
asp. Witold Koło,
asp. szt. Włodzimierz Krawczyk,
mł. asp. Arkadiusz Kubiaczyk,
asp. szt. Dariusz Kwaśniak,
asp. Paweł Łyszkowski,
mł. asp. Adam Madaj,
mł. asp. Łukasz Nowak,
sierż. szt. Aneta Olejniczak,
asp. szt. Maciej Pracowity,
mł. asp. Paweł Przybylski,
mł. asp. Marcin Sachoń,
asp. szt. Arkadiusz Sibelski,
asp. szt. Jacek Siemczuk,
asp. szt. Przemysław Sikorski,
st.asp. Przemysław Szwajkowski,
asp. szt. Rafał Węgrzynowski,
asp. szt. Arkadiusz Zarek,
mł. asp. Rafał Zduniak,
mł. asp. Iwona Źródlak,
st. sierż. Kamil Żurek

Podczas odprawy, Komendant Miejski Policji w Łodzi insp. Paweł Karolak wręczył także dwa rozkazy personalne funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Pierwszy dla kom. Marcela Lewandowicza o mianowaniu na stanowisko Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji Łodzi. Drugi dla dla podkom. Marty Stasiak o powierzeniu obowiązków na stanowisku Kierownika Referatu Dochodzeniowo – Śledczego Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Poza wyróżnionymi, w uroczystej odprawie uczestniczyli także Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi, Komendanci Komisariatów I-VIII oraz naczelnicy wydziałów i kierownicy rewirów dzielnicowych.

Previous NIELEGALNA PRODUKCJA AROMATÓW DO FAJEK WODNYCH
Next OSTATNIE PRACE NA BUDOWIE NOWEJ PODDĘBICKIEJ KOMENDY – WKRÓTCE OTWARCIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Z MOTOCYKLISTAMI O BEZPIECZEŃSTWIE NA DROGACH

23 maja 2017 roku funkcjonariusze zduńskowolskiej drogówki gościli miłośników jednośladów z Klubu Motocyklowego „MOTO-PASJA”. Spotkanie stało się okazją do dyskusji na temat bezpieczeństwa motocyklistów oraz omówienia współpracy podczas wspólnych zabezpieczeń

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNA DUŻA PARTIA „PODRÓBEK” NIE TRAFI DO SPRZEDAŻY

Wspólna akcja policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zakończona sukcesem. Zabezpieczono ponad 700 szt. wyrobów

Wiadomości 0 Comments

ŁÓDZKA POLICJA KONNA NA MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH W BRNIE

W dniach od 26 do 27 maja 2017 roku odbyły się XX Międzynarodowe Zawody Policji Konnej w Brnie. Łódzką policję reprezentował duet zawodników: sierż. szt. Radosław Kafar na koniu HUMUS

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź