ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rawy. Mężczyzna włamał się do komórki i ukradł węgiel. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Około godziny 8.30, 28 lutego 2017 roku dyżurny rawskiej policji został powiadomiony o włamaniu do komórki na terenie Rawy Mazowieckiej. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 lutego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, także przewodnik z psem. Pies w wyniku podjętego tropu doprowadził mundurowych do zamkniętego budynku, w którym w czasie przeszukania policjanci ujawnili skradzione węgiel. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do budynku gospodarczego i zabrał około 70 kilogramów opału. Właściciel wyceni straty na około 60 złotych. Za kradzież z włamaniem 30-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous UPRAWIAŁ KONOPIE, ABY PÓŹNIEJ SPRZEDAWAĆ MARIHUANĘ
Next NOWE PSY W ŁÓDZKIM GARNIZONIE

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

POSIADAŁ TYTOŃ I PAPIEROSY BEZ AKCYZY

Policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą wieluńskiej komendy zatrzymali 43 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który przechowywał wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia skarbu państwa wyniosła 12.700

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY WYPADEK W MIERZYNIE

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 26 lipca 2017 roku około godziny 13.30 w Mierzynie, gmina Rozprza. Ze wstępnych

Łódź na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 4:30 na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości ulicy Wodnej w kierunku Widzewa.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź