ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rawy. Mężczyzna włamał się do komórki i ukradł węgiel. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Około godziny 8.30, 28 lutego 2017 roku dyżurny rawskiej policji został powiadomiony o włamaniu do komórki na terenie Rawy Mazowieckiej. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 lutego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, także przewodnik z psem. Pies w wyniku podjętego tropu doprowadził mundurowych do zamkniętego budynku, w którym w czasie przeszukania policjanci ujawnili skradzione węgiel. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do budynku gospodarczego i zabrał około 70 kilogramów opału. Właściciel wyceni straty na około 60 złotych. Za kradzież z włamaniem 30-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous UPRAWIAŁ KONOPIE, ABY PÓŹNIEJ SPRZEDAWAĆ MARIHUANĘ
Next NOWE PSY W ŁÓDZKIM GARNIZONIE

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków.

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZE WPADLI W RĘCE POLICJI

Tomaszowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego rozbili grupę włamywaczy, która ma na swoim koncie włamania i kradzieże do domów jednorodzinnych, altanek działkowych, oraz komórek znajdujących się w blokach wielorodzinnych. Zatrzymano trzech

Łódź na Sygnale 0 Comments

WANDAL W RĘKACH POLICJI

Doskonałe rozpoznanie pozwoliło ustalić dzielnicowemu z łęczyckiej komendy 19 – letniego wandala, który zniszczył gablotę ogłoszeniową. Wartość strat wyceniono na ponad 4000 złotych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź