WPADŁ Z PAPIEROSAMI BEZ AKCYZY

WPADŁ Z PAPIEROSAMI BEZ AKCYZY

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał przeznaczone na handel papierosy bez polskich znaków akcyzy. Znaleźli u niego ponad 9 tys. nielegalnych wyrobów tytoniowych.

25 maja 2017 roku funkcjonariusze do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Łodzi zatrzymali 40-latka, który dostarczał handlarzom na targowisko znajdujące się w centrum miasta, wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Policjanci ustalili również magazyn, w którym był przechowywany nielegalny towar. Łącznie policjanci zabezpieczyli 9189 sztuk paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymany mężczyzna odpowie za posiadanie wyrobów akcyzowych, bez oznaczenia ich znakami skarbowymi. Za nielegalny proceder i narażenie Skarbu Państwa na straty, grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Previous POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 15-LATKĘ
Next MATKA ODPOWIE ZA NIENALEŻYTĄ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZONO 4 I PÓŁ TONY TYTONIU

Policjanci z łódzkiej i bełchatowskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 5 osób podejrzanych o przestępstwo akcyzowe. Zabezpieczyli około 4,5 tony suszu tytoniowego bez akcyzy. Łączna wartość

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI PRZEJĘLI PONAD 10 TYSIĘCY SZTUK PODRABIANYCH TOWARÓW

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Łodzi podczas wspólnych działań z bałucka prokuraturą rejonową zabezpieczyli podrabiane towary znanych marek. Szacunkowa wartość strat dla producentów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź