Mieszkanie z potencjałem – wybierz najbardziej rozwojowe osiedla w Łodzi

Mieszkanie z potencjałem – wybierz najbardziej rozwojowe osiedla w Łodzi


Atrakcyjna lokalizacja, bogata oferta handlowa, nowe miejsca pracy czy nowoczesne osiedla mieszkaniowe – to niewątpliwe zalety Łodzi doceniane przez mieszkańców. Miasto w centralnej Polsce zyskuje uznanie także inwestorów biznesowych i deweloperów. Zastanawiasz się nad zakupem własnego M w tej lokalizacji? Sprawdzamy, gdzie warto zamieszkać.

Łódź jako miasto przemysłowe nie zapomina o swojej przeszłości, ale prężenie rozwija się w najważniejszych obszarach gospodarczo-społecznych. Jako ważny ośrodek studencki, na czele z prestiżową „filmówką”, podejmuje wiele działań, aby obecnym i przyszłym łodzianom mieszkało się tu jak najlepiej. Potencjał miasta dostrzegają także deweloperzy oferujący mieszkania na sprzedaż. Łódź w 2019 roku zyskała miano najszybciej rozwijającej się metropolii w Polsce. Ten tytuł został przyznany przez jury plebiscytu CEE Shared Services And Outsourcing Awards[1]. Co wpłynęło na taki werdykt? Doskonała lokalizacja z rozwiniętym system komunikacji, atrakcyjny pakiet rozwiązań dla inwestorów oferowany przez samorząd, zaplecze akademickie – to główne powody, które przesądziły o zwycięstwie Łodzi.

Atrakcyjne nowe mieszkania. Łódź bogata w oferty w wielu dzielnicach

Gdzie najchętniej są kupowane nowe lokale? Z danych z czerwca z 2021 roku opublikowanych przez rynekpierwotny.pl, dowiadujemy się, że Polesie i Widzew cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców[2]. Druga z wymienionych dzielnic jest największą w Łodzi pod względem powierzchni. To tutaj ma także powstać pierwsza w tym mieście zrównoważona dzielnica, zgodna z najnowszą ekostrategią.

Widzew – gdzie szukać nowego M?

Wielu deweloperów już działa na tym terenie, zachęcając korzystną lokalizacją i łatwym dojazdem do centrum. – Komfortowa komunikacja miejska daje możliwość szybkiego przemieszczania się po najatrakcyjniejszych punktach w mieście. Natomiast sąsiedztwo parków Baden Powella i 3 Maja zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, uprawiania sportu, czy zorganizowania pikniku w cieniu drzew. Atrakcyjność tego obszaru dostrzegają nasi klienci, wybierając lokale dla swoich rodzin, a także chcąc zainwestować  swoje oszczędności celem dalszego podnajmu – informuje Łukasz Tekielidyrektor ds. sprzedaży w Murapol SA. W ramach nowoczesnego osiedla Murapol Apartamenty Piłsudskiego powstaną dwa budynki, w których deweloper proponuje zróżnicowane mieszkania na sprzedaż. Bezpośrednie oferty od tego inwestora dotyczą także drugiej  inwestycji na Polesiu – Murapol Nowa Przędzalnia.

Polesie – czy warto tu zamieszkać?

Ta dzielnica jest położna w zachodniej części miasta. Mieszkańcy tej okolicy cenią sobie ją za rozległe tereny zielone oraz wyjątkowo bogatą ofertę handlową z wieloma sklepami wielkopowierzchniowymi. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin i to nie tylko ze względu na parki i zieleńce. W najbliższej okolicy osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są też żłobki, przedszkola i szkoły. Także studenci Politechniki Łódzkiej powinni rozważyć zamieszkanie na Polesiu. Co jeszcze można zyskać, wybierając nowy lokal? Deweloperzy dla przyszłych właścicieli proponują nowoczesne rozwiązania i w to w cenie mieszkania. Łódzki rynek pierwotny dynamicznie rozwija się także w tym zakresie. GK Murapol w standardzie oferuje m.in. pakiet antysmogowy dla zapewnienia czystego powietrza we wnętrzach. Zamontowane filtry zatrzymują m.in. kurz, smog, alergeny, owady.

Previous Pomoc drogowa w trakcie wypadku – dlaczego warto?
Next Czy ubezpieczyciel może żądać faktur za naprawy

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Jakie są najlepsze techniki montażu i eksploatacji odstojnika popłuczyn?

Odstojnik popłuczyn – wód popłucznych z płukania filtrów – jest w stanie oczyścić wody popłuczne do wymaganych parametrów. Produkujemy oraz realizujemy montaż odstojników popłuczyn z tworzywa sztucznego PE High Density

Strefa Biznesu 0 Comments

Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Jeśli Twoja firma posiada stronę WWW, ważne jest, aby strona była dostosowana do urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach większość internautów korzysta z urządzeń mobilnych do przeglądania stron internetowych. Jak wiadomo,

Strefa Biznesu 0 Comments

Jakie są zalety nowoczesnych lad recepcyjnych?

Każda profesjonalna firma, z siedzibą otwartą dla klientów powinna posiadać recepcję. Ta z kolei jest wizytówką przedsiębiorstwa, ponieważ to z tym miejscem, jako pierwszym mają kontakt osoby z zewnątrz. Warto

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź