NA PODDASZU UPRAWIAŁ KONOPIE INDYJSKIE

NA PODDASZU UPRAWIAŁ KONOPIE INDYJSKIE

Policjanci zabezpieczyli kilkanaście krzaków odurzającej rośliny oraz 860 gramów suszu. 38-latek usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu wspólnie z funkcjonariuszami z KWP w Łodzi, którzy także zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z domów w Łowiczu mogą znajdować się narkotyki.  28 marca 2017 roku  po godzinie 16:00 dotarli do posesji 38-letniego łowiczanina. Przeszukali dom i  pomieszczenia gospodarcze. Na poddaszu  ujawnili 16  roślin konopi. Krzaki rosły w doniczkach. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 890 gramów  suszu konopi. Do policyjnego depozytu trafiły również urządzenia służące do uprawy tych roślin. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich uprawy i wytwarzania. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Łowiczu zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

Previous BOSS GRUPY PRZESTĘPCZEJ UKRYŁ SIĘ W GOŁĘBNIKU PRZED POLICJANTAMI CBŚP
Next TRAGICZNY WYPADEK NA S- 8

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIETRZEŹWY ZATRZYMANY PO KOLIZJI

Kierujący fiatem seicento spowodował kolizję z oplem i odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji bełchatowskiej policji uciekinier został namierzony już 5 minut później.   23 lutego  2017 roku o

Łódź na Sygnale 0 Comments

HANDLARZE NARKOTYKAMI ZATRZYMANI PODCZAS TRANSAKCJI PRZEZ POLICJANTÓW CBŚP

Przejęte ponad 2 kg marihuany, prawie 5 kg amfetaminy 2,7 tys. tabletek ekstazy, zlikwidowane laboratorium i zatrzymanie 4 handlarzy narkotykami – to efekt działań policjantów z łódzkiego CBŚP. Dilerzy, po

Łódź na Sygnale 0 Comments

MARIHUANA ODNALEZIONA W LODÓWCE

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Łodzi odnaleźli w jednym z mieszkań na Bałutach, ukrytą w lodówce torbę foliową z zawartością ponad 230 gramów suszu konopi indyjskiej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź