WPADLI Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

WPADLI Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

Kutnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mieszkańcy Kutna w wieku 21 i 22 lat wpadli podczas legitymowania. Grozi im do 3 lat więzienia.

4 maja 2017r policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego na jednej z ulic w Kutnie zauważyli grupę młodych ludzi, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, którzy postanowili mężczyzn wylegitymować. Okazało  się, że dwóch z nich miało pochowane w kieszeniach narkotyki w postaci marihuany. W ubraniu 21-latka mundurowi znaleźli 36 dilerek z marihuaną. Natomiast przy 22-letnim mieszkańcu Kutna znaleziono 2 dilerki z marihuaną. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 40 gramów substancji odurzającej. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. 21-latek dodatkowo odpowie również za udzielanie narkotyków. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous SEZON MOTOCYKLOWY ROZPOCZĘTY - RÓWNIEŻ DLA POLICJANTÓW
Next POLICJANCI PO POŚCIGU ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY POJAZDU

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH I MARIHUANY

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie grzybów halucynogennych i marihuany. Zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łódź na Sygnale 0 Comments

DWAJ NASTOLATKOWIE ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE Z WŁAMANIEM

Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 17 i 15-latka podejrzanych o kradzieże z włamaniem do komórek piwniczych na terenie Zduńskiej Woli. Starszemu włamywaczowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a o dalszym

Łódź na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MERCEDESIE

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który przewoził mercedesem sprinterem wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Policjanci zabezpieczyli ponad milion sztuk papierosów o wartości rynkowej ponad 700 tys. zł. Mężczyzna usłyszał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź