POSTRZELIŁ 11-LATKA Z WIATRÓWKI

POSTRZELIŁ 11-LATKA Z WIATRÓWKI

Pajęczańscy policjanci zatrzymali 33-latka, który postrzelił chłopca i zabezpieczyli jego pistolet pneumatyczny. Mężczyzna odpowie za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

13 sierpnia 2017r. mieszkaniec gminy Pajęczno zawiadomił, że jego 11-letni syn doznał obrażeń na skutek postrzału z wiatrówki. Pistoletem pneumatycznym w obecności dwóch małoletnich posługiwał się 33-letni mężczyzna. 13 sierpnia 2017r. pajęczańscy policjanci zatrzymali wskazanego mężczyznę i zabezpieczyli pistolet pneumatyczny tzw. „wiatrówkę”. Po wykonaniu czynności procesowych, w powyższej sprawie zatrzymanemu przedstawiono zarzut narażenia na niebezpieczeństwo wystąpienia ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Prokuratura zastosowała wobec sprawcy tego czynu dozór policji. Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzi czynności procesowe w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy.

Previous OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO W ŁODZI
Next POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANYCH O NAPAD NA BANK

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DZIKĄ PLANTACJĘ MARIHUANY

Aż 51 krzewów konopi indyjskich, z których można wytworzyć ponad 1 kg marihuany odkryli łódzcy policjanci na terenie jednego z podwórek przy ul. Włókienniczej w Łodzi. Konopie rosły wzdłuż ogrodzenia

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI UPRAWĘ KONOPI – W MIESZKANIU STAŁY NAMIOTY Z PLANTACJĄ

Łódzcy policjanci zlikwidowali na osiedlu Widzew uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy, sprzęt służący do uprawy konopi indyjskich oraz susz. 24 maja 2017 roku policjanci do walki z Przestępczością Narkotykową

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY WYPADEK NA S- 8

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem dwóch pojazdów, do którego doszło na 226 km, drogi szybkiego ruchu S-8 (kierunek Rzgów). W wypadku mimo przeprowadzonej akcji ratowniczej zginęły dwie osoby.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź