Przewodnik do Levelingu Zaklinania w World of Warcraft: Shadowlands i zarabiania złota

Przewodnik do Levelingu Zaklinania w World of Warcraft: Shadowlands i zarabiania złota

Zaklinanie w Krainie Cieni

Enchanting pozwala Ci na zwiększenie mocy Twojego ekwipunku poprzez dodanie enchantów. Shadowlands to odejście od poprzednich rozszerzeń, w których większość slotów na ekwipunek była niedostępna. Teraz będziesz mógł czarować rękawice i bransolety, skrzynie i buty, a także broń i pierścienie.

Możesz również zaczarować wysokiej klasy materiały dla innych profesji.

  • Kowalstwo z zaklętymi sztabkami elemi
  • Zaczarowana ciężka, zrogowaciała skóra do obróbki skór
  • Zaczarowany bezświetlny jedwab do krawiectwa

Z tych materiałów można stworzyć ekwipunek, który po nasączeniu Popiołem Dusz przez Runecarvera z Torghast może stać się Legendarny. Będzie on bardzo poszukiwany, co pozwoli Ci na osiągnięcie zysku, jeśli sprzedasz go w odpowiednim czasie.

Możesz również pomóc Zielarzom i Górnikom, używając nowego zaklęcia Rękawice Zbierania Cieni.

Na koniec możesz stworzyć zaczarowaną różdżkę Twilight Wand. Możesz ją ulepszyć za pomocą opcjonalnego agenta Znaków Rzemieślnika.

Sprawdź: mark of trained soldier

Levelowanie Zaklinania od 1-115 w Krainie Cieni

Łatwo jest osiągnąć 115 poziom umiejętności Zaklinanie w Krainach Cieni. Podczas zdobywania poziomu możesz nawet zarobić, pod warunkiem, że wybierzesz odpowiedni moment na sprzedaż swoich rzemiosł.

Trener znajduje się w Oribos, w północno-wschodniej części Hali Kształtów.

Upewnij się, że kupiłeś i użyłeś zaklęcia Enchanting Vellum na przedmiocie Enchanting Vellum, który możesz nabyć u sprzedawcy obok trenera. W ten sposób otrzymasz przedmiot, który będziesz mógł później użyć do zaczarowania, a co najważniejsze, sprzedać go innym graczom.

LVL 1-25 Zaklinanie w Krainie Cieni

Jeśli nie masz czasu lub ochoty na szybkie działanie, odczarowanie przedmiotów z Shadowlands da Ci 20.

W przeciwnym razie, wykonaj Shadowlands Gathering do poziomu 10 i do wyboru Illuminated Soul lub Agile Soulwalker, lub Strength of Soul do poziomu 25.

Gatherers powinni mieć enchant gathering. Będzie się on dobrze sprzedawał w pierwszych miesiącach po Shadowlands. Chociaż nie tak potężne jak 15 podstawowych stats enchant, pierwsze 10 podstawowych stats enchant są bardzo tanie i powinny być używane do czasu, aż będziesz miał end-game gear.

Razem materiały na 10 Shadowlands Gathering, 15 Illuminated Soul i 75 Soul Dust

LVL 25-50 Zaklinanie Krain Cienia

Rzemiosło Celestial Guidance (+1 umiejętność na czar) do poziomu 31, Sacred Stats do poziomu 40 oraz Bargain Of Haste lub Bargain Of Critical Strike do poziomu 50.

Celestial Guidance jest pierwszym i najbardziej przystępnym zaklęciem broni, które znajdziesz w Shadowlands. Sacred Stats jest powrotem do chest stat enchants, które przypominają WoW Vanilla’s Enchant Chest – Greater Stats.

Razem materiały dla 3 Celestial Guidance (9 Sacred Stats, 10 Bargain of Haste): 16 Sacred Shard, 68 Soul Dust.

LVL 50-80 Zaklinanie Krain Cienia

Rzemiosło “Bargain of Versatility” do poziomu 60, “Soul Vitality” do poziomu 75 i do wyboru “Eternal Intellect” lub “Eternal Agility” do poziomu 80.

Żywotność Duszy, zaklęcie o najwyższej wytrzymałości płaszcza w grze, jest również najbardziej przystępne cenowo. To sprawia, że jest to świetny wybór pod względem wartości. Eternal Intellect będzie top-end primary stat enchant, ale są one prawdopodobnie bardzo poszukiwane na początku. Wynika to z użycia Wiecznego Kryształu, który wymaga odczarowania epickiego ekwipunku.

Łącznie materiały na 10 Bargain of Versatility, 15 Heart Vitality (prawdopodobnie potrzeba co najmniej 30, ponieważ przepis staje się zielony przy 70%) oraz 5 Eternal Intellect. 5 Eternal Crystal i 20 Sacred Shard, 80 Soul Dust.

LVL 80-115 Zaklinanie Krain Cienia

W tym miejscu levelowanie Enchantingu może stać się bardzo kosztowne. Chociaż nie powinno to prowadzić do utraty złota, ponieważ rzemiosło będzie więcej warte przy sprzedaży, warto mieć oko na Darkmoon Faire, które przyniesie Ci zadanie +5 punktów umiejętności.

Rzemiosło: Tenets of Critical Strike, Tenets of Versatility, Tenets of Haste, Tenets of Mastery do poziomu 95, Eternal Stats lub Eternal Skirmish to Nevel 101, Lightless force lub Eternal Grace 111, Sinful Revelation lub Ascended Vigor 115.

Razem materiały na 10 Tenetów Krytycznego Uderzenia, 6 Wiecznych Statystyk i 5 Bezświetlnej Siły, 2 Grzesznego Objawienia i 5 Wiecznych Statystyk: 20 Eternal Crystal, 63 Sacred Shard.

Zarabianie złota za pomocą Zaklinania Krainy Cieni

Za pomocą Enchanting możesz zarabiać złoto, kupując tanie materiały i ekwipunek. W Undermine Journal możesz sprawdzić ceny enchantów na Twoim serwerze i zamienić najdroższe enchanty w Enchanting Vellums. Pozwoli Ci to na osiągnięcie zysku.

Ponieważ enchanty są cykliczne, gracze będą je kupować do swojego nowego ekwipunku w dwóch krokach. Tak właśnie będzie wyglądała większość Twoich zysków.

Oblicz dzień raidu na Twoim serwerze. Najpopularniejsze dni to wtorek, środa i niedziela wieczorem. Te dni są idealne dla tych, którzy chcą zaczarować nowy ekwipunek lub sprzedać swój ekwipunek. Aby śledzić wahania cen, możesz skorzystać z The Undermine Journal.

Zanim opuścisz stronę, wyszukaj ceny materiałów do czarowania. Zwróć uwagę na to, kiedy ich cena jest najniższa i postaraj się kupić je w tym czasie.

Możesz również poszukać w domach aukcyjnych niebieskiego, zielonego i epickiego ekwipunku poziomu 51+. Być może uda Ci się odczarować bardzo niskiej jakości przedmioty z zyskiem. Jednak dokładną kalkulację ile złota możesz uzyskać z odczarowywania najlepiej pozostawić addonowi aukcyjnemu jak TSM lub Auctioneer.

Previous Jak wybrać głośniki bezprzewodowe?
Next Jakie kosmetyki samochodowe powinienem trzymać w swoim garażu?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJA PRZYGOTOWANA DO ŚWIĄT I MAJÓWKI

Policja jest przygotowana do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim podróżującym w związku ze Świętami Wielkanocnymi, a następnie długim weekendem majowym. Więcej patroli będzie nie tylko na polskich drogach, ale także na dworcach

Wiadomości 0 Comments

Jakie są typowe zachowania osób cierpiących na uzależnienie od alkoholu?

Osoby, które piją alkohol przez długi czas lub w dużych ilościach, mogą doświadczać zmian w swoim układzie nerwowym. Osoba taka może mieć inny sposób myślenia i zachowania niż zwykle. Chociaż

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONEGO TIRA

Wspólne działania policjantów z komendy wojewódzkiej i kutnowskiej jednostki doprowadziły do odzyskania samochodu ciężarowego pochodzącego z kradzieży. Warty ponad 300 tysięcy złotych mercedes actros został skradziony z terenu Niemiec. Prokuratora

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź