SPRAWCA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W ZGIERZU ZATRZYMANY

SPRAWCA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W ZGIERZU ZATRZYMANY

Zgierscy policjanci dzięki informacji funkcjonariusza KWP w Łodzi zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia 55-letniej kobiety. Zabezpieczony został również samochód, który brał udział w tamtym zdarzeniu. 27-letni mężczyzna może usłyszeć zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczki z miejsca wypadku za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Co więcej, tego samego dnia policjanci zatrzymali 29-latka, który rozpowszechniał informacje ze śledztwa.

13 marca 2017r. policjanci dzięki pomocy funkcjonariusza KWP w Łodzi znaleźli na jednej z łódzkich posesji samochód honda civic koloru srebrnego. Kryminalni ustalili, że najprawdopodobniej jest to ten samochód, który 3 marca 2017r. uczestniczył w wypadku w Zgierzu, w którym śmierć poniosła 55-letnia kobieta. Kilka godzin później zatrzymano 27-latka, który najprawdopodobniej tamtej nocy był kierowcą wspomnianego samochodu. Zatrzymany noc spędził w celi zgierskiego aresztu. Może usłyszeć zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczki z miejsca wypadku za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Ponadto 13 marca 2017r. policjanci zatrzymali 29-letniego pracownika firmy transportowej, który publikował na portalu społecznościowym zdjęcia oraz informacje z postępowania przygotowawczego. Zatrzymany może usłyszeć zarzut publicznego rozpowszechniania informacji z postępowania, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zaznaczamy, że mężczyzna ten w żaden sposób nie przyczynił się do zatrzymania ewentualnego sprawcy wypadku, jak i do ujawnienia samochodu uczestniczącego w zdarzeniu.

Jednocześnie kierujemy słowa podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały się w poszukiwania sprawcy tego zdarzenia. Odzew społeczny na nasze i medialne komunikaty był ogromny, a  sami policjanci otrzymywali mnóstwo wskazówek i podpowiedzi.

Previous ZATRZYMANY ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI
Next W DOMU UKRYWAŁ NARKOTYKI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH I MARIHUANY

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie grzybów halucynogennych i marihuany. Zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łódź na Sygnale 0 Comments

PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU

Łódzcy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łodzi, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 136 gramów marihuany. Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z

Łódź na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK NA S-8

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku drogowego na drodze S –8. Śmierć na miejscu poniósł obywatel Białorusi. 9 marca 2017 roku około godziny 22.20 na drodze S – 8 na wysokości

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź