WPADLI Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

WPADLI Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

Kutnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mieszkańcy Kutna w wieku 21 i 22 lat wpadli podczas legitymowania. Grozi im do 3 lat więzienia.

4 maja 2017r policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego na jednej z ulic w Kutnie zauważyli grupę młodych ludzi, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, którzy postanowili mężczyzn wylegitymować. Okazało  się, że dwóch z nich miało pochowane w kieszeniach narkotyki w postaci marihuany. W ubraniu 21-latka mundurowi znaleźli 36 dilerek z marihuaną. Natomiast przy 22-letnim mieszkańcu Kutna znaleziono 2 dilerki z marihuaną. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 40 gramów substancji odurzającej. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. 21-latek dodatkowo odpowie również za udzielanie narkotyków. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous SEZON MOTOCYKLOWY ROZPOCZĘTY - RÓWNIEŻ DLA POLICJANTÓW
Next POLICJANCI PO POŚCIGU ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY POJAZDU

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

WŁAMYWACZE WPADLI W RĘCE POLICJI

Tomaszowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego rozbili grupę włamywaczy, która ma na swoim koncie włamania i kradzieże do domów jednorodzinnych, altanek działkowych, oraz komórek znajdujących się w blokach wielorodzinnych. Zatrzymano trzech

Łódź na Sygnale

TROJE DZIELNICOWYCH Z VI KOMISARIATU KMP W ŁODZI ZATRZYMAŁO PODEJRZEWANEGO O BRUTALNE ZABÓJSTWO

W związku z podpaleniem mężczyzny, do którego doszło 27 czerwca 2017 roku kilka minut po godzinie 1.00 przy ulicy Targowej łódzcy policjanci prowadzili wytężone działania, by odnaleźć sprawcę tego brutalnego

Łódź na Sygnale

JEDNI KRADLI PRĄD INNI HANDLOWALI ALKOHOLEM I PAPIEROSAMI BEZ AKCYZY

Dzielnicowi z III komisariatu policji w Łodzi namierzyli posesję przy Rąbieńskiej , na której zamontowano nielegalne podłączenie do instalacji elektrycznej a także inną przy ulicy Nowe Sady , w której