POLICJANCI PO POŚCIGU ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY POJAZDU

POLICJANCI PO POŚCIGU ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY POJAZDU

Na terenie powiatu łowickiego doszło do kradzieży fiata stilo. Niezwłocznie dyżurny policji przekazał tę informację patrolom, również ościennych powiatów. Kryminalni zauważyli skradziony pojazd w Sochaczewie. Zatrzymanie pojazdu i sprawcy kradzieży było możliwe dzięki profesjonalnej akcji policjantów.

Policjanci z wydziału kryminalnego sochaczewskiej komendy powiatowej odebrali informację o kradzieży fiata stilo. Zauważyli poszukiwany pojazd na terenie Sochaczewa. Mężczyzna kierujący skradzionym pojazdem zatrzymał się na drodze leśnej. Policjant podszedł do kontrolowanego pojazdu, okazał legitymację służbową i wydał polecania kierującemu. Niestety mężczyzna ruszył gwałtownie próbując potrącić policjanta, który na szczęście zdołał odskoczyć. Policjanci rozpoczęli pościg, w który włączyły się inne patrole z miasta. W miejscowości Młodzieszyn policjanci zajechali drogę kierującemu a jeden z funkcjonariuszy chciał podejść do kierowcy fiata. Niestety ten gwałtownie ruszył do tyłu próbując potrącić policjanta. Ta sytuacja zmusiła funkcjonariusza do oddania strzałów w kierunku pojazdu w celu jego unieruchomienia. Dopiero wówczas auto zatrzymało się. Młody mężczyzna siedzący za kierownicą nie reagował na polecenia policjantów. Z uwagi na agresywne zachowanie został siłą wyciągnięty z pojazdu i obezwładniony. Okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu łowickiego znajdował się pod wpływem substancji odurzającej. Usłyszy między innymi zarzuty kradzieży pojazdu, sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego. Okoliczności sprawy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z sochaczewskiej komendy.

Previous WPADLI Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA
Next KONTRABANDA W MERCEDESIE

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

PLANTATOR KONOPI W RĘKACH POLICJI

Łęczyccy kryminalni prowadząc obserwacje miejsc w których mogą być nielegalnie uprawiane ziela konopi, ujawnili dwie plantacje na których rosły łącznie 202 krzewy tego narkotyku. Właściciel jednej z plantacji został zatrzymany

Łódź na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA NAPAD NA SKLEP

Policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy policji dzięki intensywnej pracy, dociekliwości i dobrej znajomości środowiska kryminogennego doprowadzili do zatrzymania dwóch sprawców rozboju na 74-letniej właścicielce sklepu spożywczego w miejscowości Dobrzelów.

Łódź na Sygnale 0 Comments

KOLEJNY PEDOFIL W RĘKACH POLICJI

Dzięki współpracy policjantów zajmujących się walką z handlem ludźmi z Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji z policjantami z Radomia i Łodzi, a także z funkcjonariuszami z Rumunii, uratowano dziecko przed

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź