WYRÓŻNIENIE DLA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W ŁODZI

WYRÓŻNIENIE DLA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W ŁODZI

Łódzkie Łabędzie to statuetki wręczane w konkursie „Pracodawca kreujący i wspierający edukację”. 16 marca 2017 roku w Muzeum Miasta Łodzi przy ul. Ogrodowej 15 odbyła się Gala Finałowa V edycji konkursu. Głównym organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Łodzi, współorganizatorem Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców uczestniczących w kreowaniu procesów kształcenia w szkołach, promowanie współpracy pracodawców ze szkołami oraz inspirowanie pracodawców do uczestnictwa w tworzeniu pozytywnego wizerunku współczesnej szkoły i podnoszenia jej prestiżu, a także zwiększenie szans absolwentów na rynku pracy. Wśród nominowanych znalazły się dwadzieścia trzy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Komenda Miejska Policji w Łodzi została nominowana do konkursu po raz drugi.

Wszystko to dzięki współpracy KMP w Łodzi z XVIII LO im.Jędrzeja Śniadeckiego w Łodzi. Współpraca ta trwa już 12 lat. Policjanci systematycznie spotykają się z młodzieżą, prowadzą zajęcia, zapoznając ze specyfiką zawodu, kryteriami naboru do służby w Policji, charakterem służby. Uczą odpowiedzialności i kształtują wśród młodzieży poszanowanie dla przepisów prawa, munduru oraz tradycji i symboli narodowych. Wspólnie realizują przedsięwzięcia sportowe i profilaktyczne. Pani dyrektor XVIII LO mgr Monika Antosiak doceniając wkład pracy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w kształcenie młodzieży, zgłosiła naszą kandydaturę do konkursu „Pracodawca kreujący i wspierający edukację”.

W tym roku podczas uroczystej Gali Finałowej w Pałacu Poznańskiego spotkał nas szczególny zaszczyt – nasza jednostka otrzymała wyróżnienie w kategorii dużych przedsiębiorstw. Wyróżnienie z rąk kapituły odebrał Komendant Miejski Policji w Łodzi insp.Paweł Karolak. Prestiż przyznanego wyróżnienia był tym większy, że wśród nominowanych obok Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, znajdowały się nowoczesne przedsiębiorstwa sektora prywatnego. Cieszymy się z sukcesu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Jak podkreślił Komendant Miejski Policji w Łodzi insp. Paweł Karolak – możliwość uczestniczenia w procesie kształtowania obywatelskich postaw młodych ludzi to zaszczyt, a jednocześnie zobowiązanie, które Komenda Miejska Policji w Łodzi będzie kontynuować.

Previous JAZDA NA PODWÓJNYM GAZIE ZAKOŃCZYŁA SIĘ W ROWIE
Next ŻYLI Z LICZNYCH KRADZIEŻY, SĄ JUŻ W RĘKACH POLICJANTÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„CYBERPRZESTĘPCZOŚĆ – NOWE ZAGROŻENIA”

16 lutego 2017 roku w Auli Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Leśnego Zakładu Doświadczalnego SGGW w Rogowie odbyła się konferencja pn. „Cyberprzestępczość – nowe zagrożenia” organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Brzezinach,

Wiadomości 0 Comments

ODZYSKALI AUTO WARTE 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Skoordynowane działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pozwoliły na bardzo szybkie odzyskanie skradzionego w Starowej Górze pojazdu wartego 400 tysięcy

Wiadomości 0 Comments

Rodzaje okularów: Typ oprawki

Nie należy ograniczać wyboru okularów korekcyjnych do estetyki. Musimy wziąć pod uwagę rodzaj, styl, rozmiar i materiał, z którego wykonane są okulary korekcyjne. Na rynku istnieją trzy podstawowe rodzaje szkieł:

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź