NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ – TERAZ GROZI MU 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ – TERAZ GROZI MU 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Po sygnale od świadka policjanci namierzyli i zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Pirat drogowy nie zatrzymał się do kontroli i wpadł po policyjnym pościgu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

23 sierpnia 2017 r. po godzinie 17, łowiccy policjanci zostali powiadomieni przez osobę podróżującą droga K-14 , że w kierunku Łodzi jedzie opel astra, którego kierujący najprawdopodobniej jest pijany. Skierowany przez dyżurnego łowickiej komendy policji patrol ruchu drogowego zauważył opisywany samochód w miejscowości Krępa. Pomimo dawanych przez mundurowych poleceń do zatrzymania pojazdu, kierujący nie zwalniał. Dopiero po ponad półtorakilometrowym pościgu, w miejscowości Domaniewice policjanci zajechali drogę uciekinierowi, zmuszając go do zatrzymania. Kierującym oplem był 32 letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności oraz zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności. Czeka go również pokrycie kosztów holowania pojazdu którym kierował.

Previous POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI I ZABEZPIECZYLI GOTOWY NARKOTYK
Next „NA POMOC POSZKODOWANYM…”

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

PLANTATOR KONOPI W RĘKACH POLICJI

Łęczyccy kryminalni prowadząc obserwacje miejsc w których mogą być nielegalnie uprawiane ziela konopi, ujawnili dwie plantacje na których rosły łącznie 202 krzewy tego narkotyku. Właściciel jednej z plantacji został zatrzymany

Łódź na Sygnale

WYPADEK DROGOWY NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH. POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ

19 grudnia o godzinie 7:25, na ulicy Szerokiej 28-letni kierujący vw passatem w rejonie przejścia dla pieszych potrącił przechodzących przez jezdnię dwóch chłopców w wieku 9 i 12 lat. Dzieci

Łódź na Sygnale

SPRZEDAWAŁ NARKOTYKI, BO CHCIAŁ ZAROBIĆ NA SAMOCHÓD

Dobra współpraca dzielnicowych z funkcjonariuszami pionu kryminalnego V Komisariatu Policji KMP w Łodzi doprowadziła do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami. Zaskoczony 19-latek, w chwili zatrzymania posiadał w swoim mieszkaniu