NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ – TERAZ GROZI MU 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ – TERAZ GROZI MU 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Po sygnale od świadka policjanci namierzyli i zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Pirat drogowy nie zatrzymał się do kontroli i wpadł po policyjnym pościgu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

23 sierpnia 2017 r. po godzinie 17, łowiccy policjanci zostali powiadomieni przez osobę podróżującą droga K-14 , że w kierunku Łodzi jedzie opel astra, którego kierujący najprawdopodobniej jest pijany. Skierowany przez dyżurnego łowickiej komendy policji patrol ruchu drogowego zauważył opisywany samochód w miejscowości Krępa. Pomimo dawanych przez mundurowych poleceń do zatrzymania pojazdu, kierujący nie zwalniał. Dopiero po ponad półtorakilometrowym pościgu, w miejscowości Domaniewice policjanci zajechali drogę uciekinierowi, zmuszając go do zatrzymania. Kierującym oplem był 32 letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności oraz zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności. Czeka go również pokrycie kosztów holowania pojazdu którym kierował.

Previous POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI I ZABEZPIECZYLI GOTOWY NARKOTYK
Next „NA POMOC POSZKODOWANYM…”

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZNISZCZYLI 6 AUT

Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 6 mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie pojazdów zaparkowanych przy ulicy Gałczyńskiego w Łodzi. Łącznie straty spowodowane ich działaniem oszacowano na ponad 3000 złotych. 9 kwietnia 2017

Łódź na Sygnale 0 Comments

WANDAL – GRAFICIARZ W RĘKACH DZIELNICOWYCH

Dzielnicowi z wieluńskiej komendy , po informacjach od SOK, zatrzymali 32 – letniego mieszkańca województwa śląskiego, który w nocy z 23 na 24 lutego 2017 roku namalował graffiti na dwóch

Łódź na Sygnale 0 Comments

ROZBÓJ Z „MIŁOŚCI”

Dwoje piotrkowian usłyszało zarzuty rozboju. 28-latek najpierw pobił mężczyznę a później ukradł mu telefon komórkowy. Powodem była „miłość” do jednej kobiety. 19-latka nie zareagowała na pobicie i ukryła skradziony telefon.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź