WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków. Agresywni mężczyźni zażądali od niego wydania telefonu komórkowego i pieniędzy grożąc mu pobiciem.

8 sierpnia 2017 roku funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy pobili mężczyznę w parku Staromiejskim w Łodzi. Dodatkowo napastnicy mieli zabrać pokrzywdzonemu należący do niego telefon komórkowy. Policjanci podjęli interwencję i zatrzymali uciekających napastników w pobliżu ul. Kilińskiego. Męzczyźni stawiali opór i nie chcieli podporządkować się poleceniom wydawanym przez stróżów prawa. Agresymni mężczyźni szybko zostali obezwładnieni. Pokrzywdzony rozpoznał ich  jako sprawców rozboju. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli notowani w przeszłości za podobne przestępstwa. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli powyżej 1 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze dziś usłyszeli oni zarzuty m.in. popełnienia rozboju, co zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous ŚMIERTELNE OFIARY WYPADKÓW - POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ
Next PLANTATOR KONOPI W RĘKACH POLICJI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

UKRYŁ NARKOTYKI W ŁAZIENCE

Kolejny raz funkcjonariusze z wydziału narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi znaleźli nielegalne środki odurzające. 13 listopada 2017 roku kryminalni postanowili przeszukać jedno z mieszkań w dzielnicy Górna, gdzie jak

Łódź na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI ZATRZYMALI ZŁODZIEJA TELEFONU

15 lutego 2017 roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu zatrzymali 26 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który dzień wcześniej w jednym z biur w Wieluniu ukradł telefon komórkowy.

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWANA DOMOWA PLANTACJA „POD NAMIOTEM”

Bełchatowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Łodzi zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który w wynajmowanym mieszkaniu uprawiał znaczne ilości narkotyków. Na miejscu zabezpieczono doniczki z nielegalnymi roślinami w różnym stadium rozwoju,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź