ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rawy. Mężczyzna włamał się do komórki i ukradł węgiel. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Około godziny 8.30, 28 lutego 2017 roku dyżurny rawskiej policji został powiadomiony o włamaniu do komórki na terenie Rawy Mazowieckiej. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 lutego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, także przewodnik z psem. Pies w wyniku podjętego tropu doprowadził mundurowych do zamkniętego budynku, w którym w czasie przeszukania policjanci ujawnili skradzione węgiel. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do budynku gospodarczego i zabrał około 70 kilogramów opału. Właściciel wyceni straty na około 60 złotych. Za kradzież z włamaniem 30-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
KILKA TON NIELEGALNEGO TYTONIU WARTOŚCI PONAD 3 MILIONÓW ZŁOTYCH
Łódzcy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 4 osoby i zabezpieczyli nielegalny tytoń wartości ponad 3 milionów złotych. Funkcjonariusze zlikwidowali jednocześnie linię technologiczna służącą do przestępczego procederu. 22 lutego
BOSS GRUPY PRZESTĘPCZEJ UKRYŁ SIĘ W GOŁĘBNIKU PRZED POLICJANTAMI CBŚP
Zabezpieczenie 44 automatów do gier, mienia o wartości 350 tys. złotych i zatrzymanie 8 osób – to finał akcji przeprowadzonej przez policjantów kieleckiego CBŚP. Gangsterzy zarabiali na automatach do gier
PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ WPADŁ Z DOPALACZEM. W DOMU MIAŁ UPRAWĘ KONOPI INDYJSKICH
Policjanci w trakcie przeszukania jednej z posesji na terenie powiatu wieluńskiego zabezpieczyli 56 sadzonek konopi indyjskich. Zatrzymany został 39 latek, któremu przedstawiono zarzuty uprawy konopi oraz posiadania nielegalnych środków psychotropowych
