ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ GROZI KARA DO 10 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ GROZI KARA DO 10 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Łódzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na ulicy Narutowicza. Sprawcy ukradli piwo, a gdy ekspedientki chciały ich powstrzymać odpowiedzieli agresją.

12 marca 2017 roku do jednego ze sklepów na ulicy Narutowicza w Łodzi weszło dwóch mężczyzn. Chodząc po obiekcie pomiędzy półkami zachowywali się bardzo głośno i agresywnie. Gdy ekspedientki zwróciły im uwagę, ci zabrali po czteropaku piwa i chcieli wyjść. Pracownice, by nie dopuścić do kradzieży, zaczęły opuszczać roletę antywłamaniową. Liczyły, że uda im się zatrzymać sprawców i odzyskać skradzione mienie.  By umożliwić sobie ucieczkę mężczyźni zaczęli szarpać roletę oraz odpychać i uderzać odważne ekspedientki.  Jak się okazało przed sklepem stał jeszcze jeden kompan, który usiłował również zaczął szarpać roletę. Finalnie sprawcom udało im się uciec. Nie cieszyli się jednak wolnością zbyt długo. Chwilę później ulicą Narutowicza przejeżdżał radiowóz wraz z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi. Zaczepił ich jeden ze świadków zdarzenia i opowiedział co się stało. Wsiadł do radiowozu i razem ruszyli w pościg. Sprawców zauważyli kilka metrów dalej. Jak się okazało było to trzech mieszkańców Łodzi w wieku: 19, 20 i 22 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Dwóch z nich odpowie również za zniszczenie mienia w sklepie. Wobec 19-latka sąd na wniosek prokuratury zastosował policyjny dozór. Pozostali mężczyźni trafili do aresztu, gdzie spędzą najbliższe miesiące. Za ten czyn grozi  kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous RELACJA Z FINAŁU PROJEKTU „FAIR PLAY – PRZECIWNICY NIE WROGOWIE”
Next SMIERTELNIE POTRĄCIŁ MOTOCYKLISTĘ I UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU. PODEJRZEWANEGO ZATRZYMALI DZIELNICOWI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI I ZABEZPIECZYLI GOTOWY NARKOTYK

Rawscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich w gminie Biała Rawska. Uprawa składała się z ponad 200 rośli, funkcjonariusze zabezpieczyli również blisko 5 kilogramów gotowej marihuany. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn.

Łódź na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH I MARIHUANY

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie grzybów halucynogennych i marihuany. Zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI OGROMNĄ PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Wspólne działania policjantów z komendy wojewódzkiej w Łodzi oraz funkcjonariuszy z komendy miejskiej w Skierniewicach doprowadziły do zlikwidowania prowadzonej na ogromną skalę plantacji konopi indyjskich. W rękach stróżów prawa znalazły

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź