MYŚLAŁ, ŻE SPOTKA SIĘ Z 14–LATKĄ A POJAWILI SIĘ POLICJANCI

MYŚLAŁ, ŻE SPOTKA SIĘ Z 14–LATKĄ A POJAWILI SIĘ POLICJANCI

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz sieradzkimi kryminalnymi zatrzymali 32 – latka, który próbował umawiać się w celach seksualnych z rzekomą 14-latką. Mężczyzna już usłyszał zarzut, który jest zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny przyczyniła się  29 – letniej mieszkanki północnej Polski. Kobieta w połowie grudnia zeszłego roku na jednym z portali internetowych podała się za 14 – letnią dziewczynkę, która chciała nawiązać znajomość w celach seksualnych. Dość szybko odezwał się do niej mężczyzna. W trakcie nawiązanej znajomości, wielokrotnie proponował kontakty z podtekstem seksualnym. Zgromadzony materiał dowodowy wskazuje, że przez cały czas był przekonany, że koresponduje z 14 letnią dziewczynką. W lutym tego roku kobieta podając  się cały czas  za 14 – latkę, zaaranżowała bezpośrednie spotkanie w Sieradzu. Wcześniej jednak o całej sprawie powiadomiła Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi. Funkcjonariusze z Łodzi i Sieradza w dniu spotkania urządzili zasadzkę. 22 lutego około godziny 14.00 zaskoczony mężczyzna został zatrzymany na jednym z sieradzkich parkingów usytuowanych przy szkole podstawowej.  Czekał w samochodzie na swoją ofiarę. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami nie wypierał się umówionego  spotkania. Usłyszał zarzut składania propozycji seksualnych, przy wykorzystaniu internetu osobie poniżej 15 roku życia . Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Previous MAŁŻEŃSKA BEZMYŚLNOŚĆ ZA KIEROWNICĄ
Next NIELEGALNA PRODUKCJA AROMATÓW DO FAJEK WODNYCH

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIETRZEŹWY ZATRZYMANY PO KOLIZJI

Kierujący fiatem seicento spowodował kolizję z oplem i odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji bełchatowskiej policji uciekinier został namierzony już 5 minut później.   23 lutego  2017 roku o

Łódź na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANI O HANDEL HEROINĄ W RĘKACH POLICJANTÓW

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn, z których dwóch odpowie za handel narkotykami a trzeci za ich posiadanie. Wszyscy w przeszłości mieli

Łódź na Sygnale 0 Comments

WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź