NAGI MĘŻCZYZNA DEMOLOWAŁ SAMOCHODY

NAGI MĘŻCZYZNA DEMOLOWAŁ SAMOCHODY

Do nietypowego aktu wandalizmu doszło w miniony weekend w Łodzi. Nagi mężczyzna w wieku 27 lat, będący najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających, demolował pojazdy w dzielnicy Łódź – Górna. Na skutek działania sprawcy uszkodzone zostały dwa samochody. Straty jakie ponieśli właściciele obu zniszczonych aut opiewają na kwotę blisko 55 tys. złotych.

23 lipca 2017 r. około godziny 11:00 policjanci z VII Komisariatu Policji KMP w Łodzi  zostali poinformowani, że nieznany nagi mężczyzna uszkodził dwa samochody zaparkowane na ulicy Granicznej. Jak wynikało z relacji świadków tego zdarzenia, mężczyzna najpierw gonił przypadkowo napotkaną kobietę, a gdy ta wbiegła na podwórko pobliskiej posesji, zaczął niszczyć stojące tam pojazdy. Dalszym aktom wandalizmu ze strony 27-latka zapobiegła interwencja dwóch mężczyzn, którzy obezwładnili agresora, a następnie przekazali go w ręce policjantów. Z uwagi na podejrzenie, że sprawca mógł  znajdować się pod wpływem substancji psychoaktywnych, został on zabrany do szpitala. W najbliższym czasie mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W ŁODZI
Next POLICYJNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ GOSPODARCZĄ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

ODPOWIE ZA POSIADANIE GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH I MARIHUANY

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie grzybów halucynogennych i marihuany. Zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łódź na Sygnale

PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ WPADŁ Z DOPALACZEM. W DOMU MIAŁ UPRAWĘ KONOPI INDYJSKICH

Policjanci w trakcie przeszukania jednej z posesji na terenie powiatu wieluńskiego zabezpieczyli 56 sadzonek konopi indyjskich. Zatrzymany został 39 latek, któremu przedstawiono zarzuty uprawy konopi oraz posiadania nielegalnych środków psychotropowych

Łódź na Sygnale

POLICJANCI PRZECHWYCILI OGROMNY TRANSPORT TYTONIU

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Łodzi przechwycili podczas rozładunku tira wypełnionego nielegalnym tytoniem. W rękach stróżów prawa znaleźli się dwaj mężczyźni odpowiedzialni za proceder. Uszczuplenie