PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU
Łódzcy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łodzi, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 136 gramów marihuany. Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi od jakiegoś czasu podejrzewali, że jeden z mieszkańców ulicy Żeligowskiego może posiadać dużą ilość marihuany. 20 lutego 2017 roku pojechali sprawdzić swoje przypuszczenia. Ponieważ nikt nie otwierał im drzwi, a z mieszkania nie dochodziły żadne odgłosy postanowili poczekać na lokatora na klatce schodowej. Z wnętrza czuć było silną woń marihuany, co uprawdopodabniało podejrzenia policjantów. Kilka minut przed godziną 12.00 zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok chciał uciec. Widząc takie zachowanie postanowili go wylegitymować. Mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, podawał wymijające odpowiedzi. Twierdził, że nie mieszka w tym miejscu i nie posiada przy sobie dokumentów. Stawał się coraz bardziej agresywny, przez co policjanci zmuszeni byli założyć mu kajdanki. Gdy obezwładnili agresora odnaleźli w jego kieszeni dowód osobisty i potwierdzili, że jest to podejrzewany przez nich 32-latek. Widząc, że nie uda mu się zwieść policjantów przyznał w końcu, że to on mieszka w mieszkaniu z którego czuć było marihuanę. 32-latek otworzył drzwi i dobrowolnie wydał policjantom ponad 136 gramów narkotyku. Został on zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY
Przez kilkanaście minut piotrkowscy policjanci reanimowali mężczyznę. Prowadzili masaż serca i sztuczne oddychanie do momentu przyjazdu pogotowia. 27 maja 2017 r około godziny 18.15 dyżurny komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie
DZIELNICOWI ZATRZYMALI PODPALACZA
22- letni sprawca podpalenia samochodów przy ulicy Zbaraskiej w Łodzi został zatrzymany przez dzielnicowych z VIII komisariatu policji w Łodzi. Do zniszczenia aut doszło w nocy z 2 na 3
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ MARIHUANY I ZABEZPIECZYLI PONAD KILOGRAM GOTOWEGO PRODUKTU
Policjanci z VI Komisariatu w Łodzi zatrzymali właściciela plantacji konopi indyjskich, którą prowadził w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wentylatory i lampy przeznaczone do prowadzonej uprawy. 17 marca 2017 roku
