PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU
Łódzcy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łodzi, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 136 gramów marihuany. Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi od jakiegoś czasu podejrzewali, że jeden z mieszkańców ulicy Żeligowskiego może posiadać dużą ilość marihuany. 20 lutego 2017 roku pojechali sprawdzić swoje przypuszczenia. Ponieważ nikt nie otwierał im drzwi, a z mieszkania nie dochodziły żadne odgłosy postanowili poczekać na lokatora na klatce schodowej. Z wnętrza czuć było silną woń marihuany, co uprawdopodabniało podejrzenia policjantów. Kilka minut przed godziną 12.00 zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok chciał uciec. Widząc takie zachowanie postanowili go wylegitymować. Mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, podawał wymijające odpowiedzi. Twierdził, że nie mieszka w tym miejscu i nie posiada przy sobie dokumentów. Stawał się coraz bardziej agresywny, przez co policjanci zmuszeni byli założyć mu kajdanki. Gdy obezwładnili agresora odnaleźli w jego kieszeni dowód osobisty i potwierdzili, że jest to podejrzewany przez nich 32-latek. Widząc, że nie uda mu się zwieść policjantów przyznał w końcu, że to on mieszka w mieszkaniu z którego czuć było marihuanę. 32-latek otworzył drzwi i dobrowolnie wydał policjantom ponad 136 gramów narkotyku. Został on zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZUCHWAŁY WŁAMYWACZ W RĘKACH POLICJI
Wszystko zaczęło się już w 2014 roku kiedy to młody mężczyzna po raz pierwszy włamał się na jedną z działek letniskowych pod Ozorkowem. Wówczas był to jednorazowy wybryk, jednak w
KOLEJNY PEDOFIL W RĘKACH POLICJI
Dzięki współpracy policjantów zajmujących się walką z handlem ludźmi z Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji z policjantami z Radomia i Łodzi, a także z funkcjonariuszami z Rumunii, uratowano dziecko przed
DZIELNICOWI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ Z NARKOTYKAMI
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 23 gramy amfetaminy. Grozi za to kara do 3 lat więzienia. Mężczyzna wpadł, gdy nietrzeźwy zatrzymywał
