WPADŁ AMATOR ALKOHOLU

WPADŁ AMATOR ALKOHOLU

Policjanci z Komisariatu Policji w Sulejowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w markecie ukradł kilka butelek markowego alkoholu. Jak się okazało to nie pierwszy jego wyczyn. Kilka dni wcześniej przestępcze działanie mężczyzny zarejestrowały kamery.

16 lutego 2017 roku o godzinie 16.10 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu w jednym z marketów w Sulejowie przez pracownika sklepu mężczyzny podejrzewanego o kradzież alkoholu. Na miejsce skierowano patrol policji. Mundurowi ustalili, że ujęty sprawca to 42-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który tego dnia dokonał kradzieży 3 butelek markowego trunku. Funkcjonariusze w toku wykonywania dalszych czynności ustalili, że kilka dni wcześniej „koneser whisky” również dokonał takiego przestępstwa, co potwierdziło nagranie monitoringu w sklepie. Wartość skradzionego alkoholu oszacowano na łączną kwotę 640 złotych. 42-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous UKRYŁ ŁUPY W PODŁODZE KOMÓRKI
Next PONAD 136 GRAMÓW MARIHUANY W MIESZKANIU

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNA PRODUKCJA AROMATÓW DO FAJEK WODNYCH

Policjanci z Pabianic zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili w jednym z magazynów na terenie Pabianic produkcję aromatów do fajek wodnych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2500 kg wkładów do fajek wodnych

Łódź na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA NAPAD NA SKLEP

Policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy policji dzięki intensywnej pracy, dociekliwości i dobrej znajomości środowiska kryminogennego doprowadzili do zatrzymania dwóch sprawców rozboju na 74-letniej właścicielce sklepu spożywczego w miejscowości Dobrzelów.

Łódź na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MERCEDESIE

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który przewoził mercedesem sprinterem wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Policjanci zabezpieczyli ponad milion sztuk papierosów o wartości rynkowej ponad 700 tys. zł. Mężczyzna usłyszał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź